Moje šťastná hvězda

Martina Randová si uhnala podvýživu!

Kvůli natáčení Ordinace se zanedbávala

Není tomu tak dávno, co MARTINA RANDOVÁ (44) zkolabovala a musela být těsně před natáčením převezena do nemocnice, kde skončila na kapačkách. Diagnóza? Totální vyčerpání organismu. Herečka známá jako bláznivá Heluš z nekonečného seriálu Ordinace v růžové zahradě totiž podcenila a ignorovala předchozí signály těla včetně bolestí zad, které ji trápily delší dobu.

Musí přibrat A právě to se jí nakonec vymstilo. Navíc se po řadě vyšetření ukázalo, že trpí podvýživou! Randová už dříve přiznala, že to přeháněla s dietami, čímž si podle všeho nepěkně narušila metabolismus.

Při hektickém pracovním shonu navíc začala zapomínat na jídlo a odbývala se. Podle známého přísloví ale nakonec měla štěstí v neštěstí, protože jen díky svému kolapsu se dozvěděla alarmující informace o svém zdravotním stavu.

„Díky tomu se zjistilo, že jsem vnitřně velmi podvyživená, že nemám vitaminy, minerály a další důležité látky,“ prozradila Randová, které lékaři přikázali alespoň pět kilo přibrat. „To je dieta, která člověka baví,“ žertuje herečka, jež nyní pracuje na tom, aby se spravila.

.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Štítky:

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden