Máte mladšího partnera? Radujte se!

Zralých žen, které si našly mladší partnery, není v showbyznysu vůbec málo. Manžel zpěvačky Marie Rottrové (76) je dokonce o 16 let starší! Spoustu žen tak napadá otázka: Co láká mladíčky na zralých ženách? A jaké výhody přináší randění s nimi ženám?

Chlap může a žena ne?

Když si chlap najde o třicet let mladší milenku, všichni mu plácají na rameno, jaký je borec. Když to samé udělá žena, všichni ji odsuzují. Ale proč? To, že se zralé ženě líbí mládí, divokost a temperament mladých mužů, které je v ostrém kontrastu s o třicet let starším mužem, je jasné.

Ale co přitahuje koloušky na straších ženách, když by vedle sebe mohli mít modelku? Vedle mladíčka žena omládne Když se žena zamiluje do mladíka, jako mávnutím proutku vedle něj omládne. Psychicky, i fyzicky.

Jeho energie, radost ze života a nadšení jí nedovolují přemýšlet o plíživě se blížící padesátce, šedesátce, či sedmdesátce. Změny k lepšímu na ní hned pozoruje celé okolí. Je šťastná, cítí se žádoucí a přitažlivá a přeje si, aby jí to vydrželo co nejdéle. A co bude za deset let? O tom zralá žena nepotřebuje přemýšlet.

Užívá si život tady a teď

Zkušenosti v životě ji už naučily neplánovat. Vztahy, ve kterých je žena starší než muž, jsou nejčastější, když se dva potkají ve věkovém rozhraní mezi třiceti až čtyřiceti lety.

Muži mají často za sebou vztahy, ve kterých se je snažil někdo manipulovat a pomalu připravovat na závazky. Toho se leknou a narazí na ženy, které už chápou, že chlap potřebuje především volnost, respekt a svobodu.

Co mužům imponuje nejvíc?

Mužům podle ní imponuje zkušenosti těchto žen, které jsou okolo padesátky a na vrcholu sexuální aktivity. Jsou přitažlivé svým životním nadhledem i ženským vzhledem. Ženy s mladšími partnery se udržují ve skvělé formě.

Jsou štíhlé, dbají na svůj vzhled. Kloubí se v nich zkušenost, krása, rozvaha okořeněná šílenstvím a hravostí jejich mladších protějšků. Podle psychologů, právě tyto vztahy fungují dlouhodobě a k vysoké spokojenosti obou dvou.

Předsudky nehrají žádnou roli

Mladíčka starší žena imponuje tím, že je samostatná a sebevědomá. Předsudky a klišé nehrají v jejím životě žádnou roli. Složitější to je s jejím i jeho okolím. Ve většině rodin se totiž takové vymykání ze stereotypů nenosí. Věkový rozdíl často brání, aby se žena pustila do flirtu, či vztahu v obavách ze zesměšnění typu: Co si myslíš, že bych s tebou asi dělal? Nebo se naopak mladík bojí, že ho žena odmítne.

Má to úžasný náboj

Muži jsou často povzbuzeni tím, že o pár let starší ženě bude jejich zájem lichotit, to jim dodává odvahu je oslovit. Díky těmto mužům dnes vidíme, že věkový rozdíl, kdy je žena starší než muž, nehraje zásadní roli.

Naopak získává náboj, který se u stejně starých párů paradoxně nemusí vždycky objevit.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden