Maxa bránil cizí ženu, teď za to pyká

Výrok soudu byl nemilosrdný

Zpěvák a příležitostný herec MARTIN MAXA (55) je muž se srdcem na pravém místě. Když vidí ženu trpět, nelítostně zasáhne. Teď se mu to ale krutě vymstilo! Proč ho soud nařkl z pokusu o napadení, když jen bránil nevinné?

Na to, co se stalo a čím si musel zpěvák Martin Maxa v minulých týdnech projít, zřejmě do smrti nezapomene. Cítí se ukřivděně, jelikož v jeho případě zafungovalo přísloví: Každý dobrý skutek musí být po zásluze potrestán. Co se stalo?

Dostal dvouletou podmínku!

Před více než rokem se stal Maxa svědkem krutého napadení ženy! Na jednom ze soukromých večírků byl svědkem, jak muž mlátí svou přítelkyni hlava nehlava! „Byla tam spousta lidí, ale jediný pan Maxa se mě zastal,“ vylíčila s odstupem času Gábina, kterou přítelovo jednání nemile zaskočilo.

A nešlo jen o pár facek, žena skončila v nemocnici s prasklým ušním bubínkem a několika obrovskými modřinami! Ale místo toho, aby Maxa za svůj hrdinský kousek sklidil potlesk a poplácání po zádech, skončil u soudu, kam ho poslal přítel zmiňované Gábiny. Soud ho tak obvinil z pokusu o ublížení na zdraví a výtržnictví. A tak si zpěvák odnesl dvouletou podmínku!

Bránit slabšího se nevyplácí

Zřejmě už se nikdy o nic podobného nepokusí. A pokud přece jen ano, kvůli českým zákonům už nejspíš skutečně skončí za mřížemi! A to na hodně dlouhou dobu! Zatímco muž, který svou družku napadl, zůstal zcela bez trestu, Maxa s dvouletou podmínkou musí sekat latinu a do cizích záležitostí už se raději nikdy neplést.

„Soud rozhodl, že jsem se do toho vůbec neměl míchat, a můj zákrok proti útočníkovi vyhodnotil jako pokus o napadení,“ rozčiloval se před pár týdny Maxa. A zcela oprávněně. „Bránit slabšího se v naší zemi jednoduše nevyplácí,“ dodal a většina lidí s jeho názorem souhlasí.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden