Měl by Karel Gott zpytovat svědomí?

Bývalku nechal v domově pro seniory

Když se počátkem roku objevila v médiích informace, že ANTONIE ZACPALOVÁ (81), matka nejstarší dcery KARLA GOTTA (77), tráví již od září loňského roku podzim života v domově seniorů, byl to pro mnohé pořádný šok.

Až doposud byla totiž veřejnost přesvědčena, že miláček národa Karel Gott se o obě matky svých dvou dcer DOMINIKY (43) a LUCIE (28) skvěle postaral, aby nikdy netrpěly nouzí a byly existenčně zajištěné.

Zpráva o tom, že se právě matka Dominiky ocitla na stáří v domově pro seniory, proto i skalním fanouškům vyrazila dech. Bývalá tanečnice karlínského divadla Antonie Zacpalová musela prodat svůj byt na pražských Vinohradech, který pro ni a dceru Gott kdysi koupil, protože už si ho finančně nemohla dovolit.

„Byl to pěkný byt, ale bylo to pro mě už těžko udržitelné,“ přiznala paní Antonie s tím, že náklady na elektřinu, plyn a další opravy už zkrátka finančně nezvládala. Přesto si ale nijak nestěžuje. „Mám kolem sebe všechno, co potřebuji,“ říká bývalá baletka skromně.

O tchyni se postaral lépe

Přesto lidem její osud není lhostejný a mnohá obočí nadzvedl i fakt, že se Dominika Gottová zprvu o matčině současném bydlišti snažila před novináři mlžit. „Maminka má byteček, není v domově důchodců,“ tvrdila Dominika a popřela i nařčení, že svou mámu o Vánocích nenavštívila.

„Byla jsem za ní, letěla jsem do Čech hlavně kvůli ní,“ bránila se Gottova dcera, která podle svých slov vyvedla maminku na Vánoce ven, aby si poseděla i s přáteli. To se ale neslučuje s tím, co jsme se dozvěděli exkluzivně od lidí z domova seniorů, kde zpěvákova bývalá láska žije.

Podle nich Zacpalová strávila poslední Vánoce sama, pouze se svou spolubydlící, a Dominiku Gottovou tam nikdo neviděl. „Je to bohapustá lež,“ potvrdil nám jeden muž z blízkého okolí paní Antonie. Ta je prý velmi skromná, milá, nikdy si na nic nestěžuje a přeje slavíkovi pevné zdraví. Jiní ale už tak chápaví nejsou. „Nepřipadá mi spravedlivé, že tchyni koupí chalupu a matku svého prvního dítěte nechá dožít v domově seniorů. Pan Gott a jeho manželka by se měli stydět,“ myslí si jeden z našich zdrojů.

Že se do péče o Gottovu bývalou lásku nehrne sama IVANA (42) je celkem pochopitelné, otazník však visí nad zpěvákem a dcerou Dominikou, která se před časem vrátila ke svému expříteli do Finska, kde nyní trvale žije.

Antonie Zacpalová.

reklama
reklama

Komentáře