Měla by si začít užívat?

Před pár dny oslavila se svým manželem 25. výročí svatby. Herečka ze seriálu Slunečná Tereza Brodská (52) si ho užila se vším všudy.

S manželem Herbertem Slavíkem (58) si prý udělali romantický večer. Jak sama herečka říká, ve svém manželství je šťastná a rozhodně by nic neměnila. Její kamarádky si však mají myslet pravý opak. Podle nich by si měla víc užívat.

Nabádají ji ke špatnostem?

Není to zase až tak dávno, co to prý byla jedna velká jízda. To se ale jako mávnutím proutku změnilo. Brodská přestala vyhledávat vzrušení a dobrodružství a začala víc času trávit se svým mužem doma.

„Jsem šťastně vdaná a nehodlám na tom nic měnit. Téměř v 53 letech být promiskuitní mi přijde trapný,“ pronesla herečka, která nejspíš narážela na to, že na rady svých „kamarádek“ nedá.

Tuší něco víc?

Brodská se tváří, že je pro ni manželství posvátné, ale přitom měla ve Slunečné pokukovat po kolegovi Ondřeji Pavelkovi (65).

Její kamarádky o tom nejspíš vědí, a asi proto jí mají v jednom kuse předhazovat, zda má nějakého nového milence. Takové osočení ji ale pořádně zvedlo ze židle a na své přítelkyně má být údajně neuvěřitelně naštvaná.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden