Měla s ním svatou trpělivost

Každý byl úplně jiný, ale jak se říká, protiklady se přitahují. V případě herce Martina Zounara (53) a jeho bývalé partnerky Simony Brdičkové (43) to platilo na sto procent.

Zamilovali se do sebe tak moc, že spolu začali bydlet hned po třech dnech jejich vztahu, a s jejich láskou to bylo vždy jako na houpačce.

Jeden den se milovali a nedali na sebe dopustit, ale druhý den už u nich létaly talíře. Do toho všeho se jim narodila dcera Claudie (11), která je dnes už slečna a hraje v seriálu Slunečná.

I přes všechny hádky a problémy ale Simona s radostí plánovala jejich společnou svatbu, která se ale nakonec bohužel neuskutečnila.

Musel se začít léčit

Není tajemstvím, že Zounar v minulosti holdoval alkoholu. Když si zašel někam na skleničku, domů se údajně vracel po několika dnech a Simona se o něj celou tu dobu strachovala.

Oba dva navíc pracovali ve stejné televizi, Brdičková se nevyhnula zvídavým dotazům, proč její přítel nechodí na natáčení a co se s ním děje.

Jednoho dne jí asi jednoduše došla trpělivost a po třinácti letech Zounara opustila. On to nesl těžce, ale postupem času se s tím srovnal.

Začal se také pomalu, ale jistě dostávat ze své závislosti a šel se léčit. Dnes se mu daří dobře. Má přítelkyni, pořád natáčí seriál Ordinace v růžové zahradě a se svou bývalou partnerkou Simonou má dobré vztahy.

reklama
reklama

Komentáře