Měla sexy zrzka románek s kolegou?

Proč dala divoká dračice ze Slunečné kopačky svému příteli? Kdo ji teď v noci tajně zahřívá?

Rajcovní herečka Denisa Nesvačilová (29) si ještě nedávno tříletý vztah s hudebníkem Janem Melíškem (36) pochvalovala. Už spolu i zabydlovali chatu za Prahou, kde kvůli pandemii trávili spoustu času. Proč mu náhle dala kopačky? Nebo kvůli komu?

Nespoutaná divoška Denisa Nesvačilová (29) ze seriálu Slunečná před pár dny přiznala, že je opět single. Vztah s muzikantem a zpěvákem kapely TH!S Janem Melíškem (36), kde hraje na baskytaru i herec a režisér Vojta Kotek (33), jí vydržel necelé tři roky. Herečka přiznala rozchod až teď.

„Už je to nějaký čas, co nejsme spolu, víc se k tomu nechci vyjadřovat,“ řekla vyhýbavě. Co se skrývá za jejich náhlým rozchodem? A je pravda, že hudebník dostal kopačky kvůli jednomu mladému kolegovi ze Slunečné, s kterým se prý krásná a vášnivá Denisa zapeltla?

Denisa a Jan spolu začali randit na konci roku 2017, ale v poslední době se spolu jako pár příliš často neobjevovali. V době pandemie to ostatně ani na žádných večírcích nebylo moc možné. Proto o jejich rozchodu kromě jejich

Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
Staňte se členem Premium sekce
VIP
Exkluzivní články každý den! Vždy zaručený výběr jen toho nejlepšího a jedinečného čtení!
Výhody
20% SLEVA na všechny knihy z naší knižní produkce
Dárky
Zdarma roční předplatné elektronické verze jednoho z našich časopisů
reklama
reklama