Měla sexy zrzka románek s kolegou?

Proč dala divoká dračice ze Slunečné kopačky svému příteli? Kdo ji teď v noci tajně zahřívá?

Rajcovní herečka Denisa Nesvačilová (29) si ještě nedávno tříletý vztah s hudebníkem Janem Melíškem (36) pochvalovala. Už spolu i zabydlovali chatu za Prahou, kde kvůli pandemii trávili spoustu času. Proč mu náhle dala kopačky? Nebo kvůli komu?

Nespoutaná divoška Denisa Nesvačilová (29) ze seriálu Slunečná před pár dny přiznala, že je opět single. Vztah s muzikantem a zpěvákem kapely TH!S Janem Melíškem (36), kde hraje na baskytaru i herec a režisér Vojta Kotek (33), jí vydržel necelé tři roky. Herečka přiznala rozchod až teď.

„Už je to nějaký čas, co nejsme spolu, víc se k tomu nechci vyjadřovat,“ řekla vyhýbavě. Co se skrývá za jejich náhlým rozchodem? A je pravda, že hudebník dostal kopačky kvůli jednomu mladému kolegovi ze Slunečné, s kterým se prý krásná a vášnivá Denisa zapeltla?

Denisa a Jan spolu začali randit na konci roku 2017, ale v poslední době se spolu jako pár příliš často neobjevovali. V době pandemie to ostatně ani na žádných večírcích nebylo moc možné. Proto o jejich rozchodu kromě jejich

Zbývá vám 80% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden