Můj kousek štěstí

Michaela Dolinová: Velké trápení

Ztrácí dceru! A těžce to nese. Moderátorka pořadu Naše počasí Michaela Dolinová (53) je zdrcená. Její dcera Tereza (20) se stěhuje od mámy pryč. Studentka divadelní vědy a švédštiny dostala od otce, tedy od prvního manžela Dolinové, k dispozici byt.

Moderátorka hořekuje, bude se jí po dceři stýskat. I když už je dospělá, "slézaly" se s mámou ráno do jedné postele a povídaly si. To už teď všechno patří minulosti. S kým bude nyní Michaela trávit rána, je ve hvězdách, protože její druhý manžel, povoláním soudce, je prý v ranních hodinách nekomunikativní, a dcera Julie (18) si na ranní důvěrnosti rovněž nepotrpí.

Tuto událost moderátorka považuje za životní zlom: první dítě vylétlo z hnízda. Pronásledují ji smíšené pocity. Donedávna jezdili všichni společně na dovolenou, vlastně ještě letos v létě byli Dolinová a její manžel s Terezou a Julií v Chorvatsku.

Každý se divil, že tak velké holky ještě jezdí s mámou na dovolenou, Dolinová se však brání tvrzením, že její rodina dojemně drží pohromadě. Teď se ona a starší dcera rozdělily. Jak dlouho bude trvat, než si na to moderátorka zvykne? .

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Štítky:
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden