Michaela Dolinová: Velké trápení s poprsím

Choulostivé tajemství prozradila Michaela Dolinová. Ač má i ve svém věku postavičku jako lusk, jedna věc ji trápí. Přála by si podstatně větší poprsí. Vlastně to v jejím případě není tak pubertální nápad, jak by se mohlo na první pohled zdát.


Moderátorka a rosnička je totiž zároveň i zpěvačkou, a když účinkovala v Hudebním divadle v Karlíně, častokrát přemýšlela o tom, že by mohutná ňadra nutně potřebovala do šatů. „Mnohokrát jsem dostala do kostýmu vycpávky a různé věci a měla strach, aby mi to na jevišti někde nevyklouzlo nebo neviselo,“ vzpomíná.

Představa, že se diváci budou válet smíchy, až postřehnou, jak operetní divě lezou z výstřihu vycpávky, byla silně traumatizující a pronásledovala ji i ve snech. Michaelina hrůza z operativního zvětšení poprsí byla však příliš velká.

„Rozhodla jsem se, že raději ne,“ konstatuje sympatická tmavovláska. „Mám hezké manželství i bez implantátů, takže jsem došla k závěru, že do toho nikdy nepůjdu.“ Zajímavé je, že z operace víček strach necítila. Podstoupila ji a nemůže si ji vynachválit. „Pokud máte spadlá víčka, vřele doporučuji,“ říká spokojeně.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden