Michaela Kuklová: Opět si našla mladšího

Opět se zamilovala do muže, který je nejen mladší, ale také nebydlí blízko ní. Nový partner herečky Michaely Kuklové Josef Wittner (39) totiž pochází z Moravy. A není herec! Podle slov samotné herečky, která jejich půlroční vztah nedávno veřejně odhalila, dělá ve strojírenství a coby zaměstnanec. Do větších podrobností se Michaele pochopitelně nechtělo, protože jejich vztah je teprve na začátku. Ale prý stojí za to!

Nedá si pokoj a loví ve stejných vodách

Herečka si ve vztazích užila svoje.Dlouholeté soužití s Jiřím Pomejem (†54), které provázely dluhy a z jeho strany velká žárlivost, skončilo po patnácti letech. Dlouho pak nechtěla nikoho pustit přes práh. Nakonec se zamilovala do podnikatele Romana Holomka (61), s nímž má syna Románka.
Ale ani tenhle vztah nedopadl zrovna růžově. Místo svatby přišel rozchod. Ještě loni proto vyprávěla, že s muži skončila a chce být sama se svým synem. Ale teď to vypadá, že konečně narazila na toho pravého.

Alespoň z hereččiných slov je cítit láska k novému partnerovi Josefu Wittnerovi (39). Vypadá výborně, nechává se zkrášlovat omlazujícími technikami a září štěstím. Otázkou je, co vzdálenost udělá s jejich vztahem do budoucna. I její předchozí partner nebyl z Prahy a tehdy se za ním Michaela odstěhovala na Vysočinu. V té době se stáhla z veřejného života a porodila mu syna. Jenže když se po třech letech na mateřské vrátila do práce, nastal problém.Zámožný podnikatel to tehdy neunesl a začaly problémy. V roce 2012 od něj definitivně odešla zpět do Prahy.

Velké dluhy, žárlivost a scény

Dlouhou dobu pak byla se synem sama a na nějaké randění neměla chuť.Už po bouřlivém rozchodu s Pomejem, který z ní podle jejích kamarádek vysál veškerou energii, nechtěla o opačném pohlaví ani slyšet. Dlouho otci jejího syna trvalo, než jí přemluvil na rande. Vyhlédl si ji v divadle a dobýval všemi způsoby.

Nakonec Michaela svolila a následovalo několik let hezkého vztahu. Ale ani tenkrát se nekonal happyend. Vyjde jí to do třetice, nebo s Josefem až tak daleko nemyslí? Podle jejího okolí je však zamilovaná se vším všudy, takže ani slovo svatba jí není cizí. Možná princenzna konečně našla svého prince na bílém koni.

reklama
reklama