Michaela Kuklová: Rozchod kvůli synovi?

Herečka Michaela Kuklová (49) se nečekaně rozešla s přítelem. Proč to udělala?

Ještě před pár týdny se zdál vztah Michaely Kuklové a jejího o jedenáct let mladšího fotografa Jiřího Káše (37) zalitý sluncem. Herečka se rozplývala, jak krásně jí s ním je. Pochvalovala si, že jsou úplně stejní a že se ve všem shodnou.

Asi nikdo by nečekal, že jejich bezbřehá láska se brzy vypaří jako pára nad hrncem. Kuklová je zase sama!

"S Jiřím už jsme jenom kamarádi," oznámila herečka všem na sociální síti. S Kášem se rozešla po pouhých pěti měsících vztahu. Tahle známost byla přitom velkou nadějí Kuklové. Pět let byla sama, až konečné Káš jí dal zase partnerské štěstí do života.

Všichni jejímu vztahu fandili. Michaela ale překvapivě bere rozchod bez emocí. "Vděčím mu za hezký čas a doufám, že další spolu zažijeme, protože praví přátelé jsou na celý život," vyjádřila se.

Prý ani jeden z nich nesmutní a není třeba nikoho litovat. A nemlčel ani Káš. "Miško, pěkně jsi to napsala. Zůstaneš na vždy v mém srdci a taky věřím, že zažijeme hezké chvíle jako přátelé," vzkázal na sociální síti.

Proč ale tak velká láska náhle skončila? Co se stalo, že nemohou dál zůstat milenci? Vždyť k sobě tak pasovali a hořeli vášní...

Podle názorů lidí z okolí páru by za vším mohl být Michaelin sedmiletý syn Roman, kterého má ze vztahu s podnikatelem Romanem Holomkem (57). Co když si chlapec s novým tatínkem nerozuměl? Co když svého syna Michaela herečka nechtěla okrádat o společně strávený čas? Mohla dát prostě přednost přání potomka před partnerem.

Nebyla by přitom první celebritou, která by se takto rozhodla. Právě tak se zachovala i herečka Ivana Jirešová (40). Její dcera Sofie (12) se s novým přítelem nechtěla kamarádit, a tak vztah kvůli ní ukončila.

I pro Kuklovou je syn Roman jediný potomek, na kterém velmi lpí. Nejspíš by se nebylo čemu divit, kdyby dala na potřeby svého milovaného dítěte. Kdo ví, třeba chtěl mít maminku jen pro sebe. Jaký je pravý důvod ve skutečnosti však ví jen Kuklová s Kášem.

.

reklama
reklama