Michaela Maurerová: Kruté dětství. Doopravdy?

Chmury přišly na herečku Michaelu Maurerovou (37). Aby se jich aspoň trochu zbavila, rozhodla se promluvit o tom, co ji tolik tíží. Ukázalo se, že neměla pěkné dětství.

Přitom období dětství je pro psychiku člověka velmi důležité. Michaela, známá díky roli kadeřnice Digi ze seriálu Ulice, tvrdí, že křivdu cítila prakticky od narození. Rodiče si přáli chlapečka, narodila se holčička.

Celkem obvyklá situace, s níž se rodiny většinou hravě vyrovnají. Což se zde podle Míši nestalo, rodiče ji celé roky stylizovali do role chlapce. Byla nakrátko ostříhaná, neměla sukýnky ani náušničky, a zrovna po těch toužila nejvíce.

Trpěla komplexem méněcennosti, který ještě zhoršovaly nesčetné pihy. Z těch dob jí zůstaly deprese a problémy se sebevědomím, i když na to vůbec nevypadá. A stále prý hledá cestu ke svému ženství. Jenže rozumnému posluchači tohle zní jako fňukání rozmazleného dítěte.

Lze snad dětství, kdy nemohla mít dlouhé vlásky a nenosila náušnice, označovat jako kruté? Michaela zjevně nemá správně srovnaný žebříček hodnot. A že by jí chybělo sebevědomí? Pravdou je spíš opak: má ho až moc.

.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden