Michaela Maurerová: Milence tajila celé dva roky. Proč?

Dlouho všechny tahala za nos. To se jí povedlo!

Dlouho se o herečce Michaele Maurerové (37) psalo, že nemá žádného nového muže. Jenže všechno je jinak! Míša totiž nyní odhalila, že milence má, jen ho dlouhé dva roky tajila!

A ž letošní prázdniny se herečka Michaela Maurerová (37) rozhodla, že svého přítele konečně všem ukáže. „Tak tady máte ruku mýho kluka. Postupně vám ho poskládám,“ napsala k fotografii na sociální síti Míša.

Jenže o koho se jedná, si zatím nechává pro sebe. Na fotkách odhalila jen jeho vysportovanou postavu a obličej z profilu. Nechali se totiž zvěčnit v krkolomných jogínských pozicích, což všechny poněkud překvapilo.

To jsou polohy. Praktikují je i v posteli?

Našla ale temperamentní Michaela opravdu toho pravého? Počítá její nový milenec s tím, že se bude starat i o její dvojčata Josífka (8) a Magdalenu (8)? A co před všemi tají, když ji zatím nenechal odtajnit své jméno ani to, čím se živí? Napadá nás, jestli v tom všem nemůže být nějaký háček.

Krásná herečka si tak docela dobře mohla nabrnknout ženáče, který se jen povozí na její slávě a pak ji opustí. Nebo snad záhadnému milenci jen křivdíme?

reklama
reklama

Komentáře