Michaela Maurerová: Strach ze střídavé péče

Ze všech sil bojuje proti střídavé péči. Oblíbená kadeřnice Digi ze seriálu Ulice aneb herečka Michaela Maurerová (37) vychovává dvojčata Josefa a Madlenku (8), jenže tatínek bydlí jinde.

Rozvod údajně proběhl kvůli jedinému polibku, žárlivý manžel pomyšlení na to, že se Míša líbala s jiným, neunesl. Dohodnout se na péči o dvojčata pochopitelně nebylo jednoduché. Nejvíc se Míša vždycky bála střídavé péče, která podle ní dětem neposkytne ani zázemí, ani bezpečí, a už vůbec ne pocit domova.

Jak tvrdí, odborníci bijí na poplach, zjistilo se totiž, že děti, které podstoupily střídavou péči, jsou psychicky labilní. Zná rodiny, kde se děti ze střídavé péče počurávají, koktají, mají deprese, špatně se učí.

Sama tedy udělala vše pro to, aby svá dvojčátka tohoto traumatu ušetřila. S exmanželem se nakonec přece jen domluvili, že děti u něho budou pobývat čtyři dny jednou za čtrnáct dnů. A Míša se naučila právě do těchto čtyř dnů přesunout veškerou svoji práci, především pak zahraniční natáčení Bedekru.

Usiluje o to, aby rozvod rodičů milovaná dvojčata Josefa a Madlenku poznamenal co nejméně. .

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden