Michaela Maurerová: V posteli obsazeno

Pravda se konečně ukázala! Má chlapa? Nemá chlapa? Takhle se o herečce Michaele Maurerové (37), hvězdě seriálu Ulice, dlouhou dobu spekulovalo.

Rozvedená matka dvojčat, jejíž manželství zničil jediný polibek, konečně přiznala, že má partnera. Víc však prozradit nehodlá. Údajně se dohodli hned na začátku vztahu, že muž bude součástí jejího soukromí, nikoli showbyznysu.

A tajemnému panu X to zjevně vyhovuje. „Kdo je muž, vedle kterého se každé ráno budím, si nechám pro sebe,“ vede si svou tvrdohlavá kráska. Prozradila alespoň to, že vždy snila o muži, se kterým by tančila.

Osm let se totiž věnovala baletu, tanec se stal neoddělitelnou součástí jejího života. S nynějším partnerem žije už dva roky, jenomže zmíněný pán, obestřený tajemstvím, bohužel netančí. Je to zdánlivá maličkost, v tomto případě však důvod ke sporům.

Michaelin partner se tomuto zženštilému pohybu brání, ale lstivá kadeřnice Digi z Ulice vymyslela řešení: zapojila přítele do párové akrobacie. To ho prý baví, stejně jako Michaelina dvojčata Josefa a Magdalenu (8).

A kdoví, třeba časem nakonec přece jen dojde i na valčík. .

reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden

reklama