Michaela Nosková: OBELHALA SVÉ FANOUŠKY?

Při bližším zkoumání vychází najevo její lež

Nečekaný zvrat ve vztahu MICHAELY NOSKOVÉ (34) a ONDŘEJE BÁBORY (27) připomíná scénu z mexické telenovely. Tedy jen na první pohled....

Vloni v září byli diváci představení muzikálu Přízrak Londýna svědky nevídaného romantického okamžiku. Muzikálový herec Ondra Bábor poklekl před svou přítelkyní Míšou Noskovou a přede všemi ji požádal o ruku. Udělal to ovšem v době, kdy jejich vztah procházel těžkou krizí a nežili spolu. Měli prý pauzu. „Míšo, zůstala bys součástí mého života po celý život?“ zeptal se nesměle před dojatou první řadou divadla Hybernia. Nosková, vidi telně zaskočená, odpověděla suše: „Tak teda jo!“ Záhy však zpěvačka zásnuby téměř vyvrátila s tím, že vzhledem k jejich rozchodu je svatba značně nereálná. Partneři totiž tou dobou už několik měsíců nebyli spolu.

Za vším byla závist

Ještě začátkem léta neuměla Nosková odpovědět, zda šlo o definitivní rozchod či nikoli. S Báborem prý mají období, kdy spolu chtějí být a kdy ne. Všechno ale byla podle všeho jen dobře promyšlená hra, kterou měl vymyslet její mladší snoubenec.
Lidé jim prý záviděli jejich štěstí a usilovali o to, aby se jim vztah rozpadl. Bábor z toho důvodu prý vymyslel, že se naoko rozejdou a zkusí spolu být bez okolí. Podle zpěvačky byl jejich vztah od té doby mnohem vyrovnanější a poklidnější než kdykoli předtím. Je si navíc jistá, že kdyby se nerozešli, nikdy by se možná ani nevzali. Nicméně nepopírá, že nějaké problémy před žádostí o ruku proběhly, vše později pár vyřešil a vyříkal si to. Vysvětlila také, proč na sebe v médiích házeli s Ondrou špínu. Kdyby to prý neudělali, nikdo by jim rozchod nevěřil. A nutno podotknout, že si dali záležet. Zpěvačka o své bývalé lásce prohlašovala, že je slavoman bez talentu, a ani on ji v médiích příliš nešetřil jim.

Tajná svatba na pláži

Na prvního máje se tak zpěvačka zcela nečekaně provdala na Srí Lance za svého kolegu, aniž by o tom kdokoli tušil. Původně tvrdila, že tam jede sama, aby si odpočinula a srovnala myšlenky. Od začátku ale plánovala, že se tam za Bábora provdá. „Celý náš předchozí vztah byl pod drobnohledem a já věděla, že z toho období před svatbou nechci mít reality show,“ vysvětlila Nosková s tím, že je nyní opravdu šťastná a spokojená. Ondřejův manévr jejich vztah zachránil a posunul ho zase o kus dál. Otázka je, co tomu řekne rodina, přátelé, kolegové a hlavně její šéf FRANTIŠEK JANEČEK (71), který prý nevidí svatby v souboru ani trochu rád.

.

reklama
reklama