Můj kousek štěstí
Michaela Ochotská: Bývalý je oškubaný jako kuře
Michaela Ochotská: Bývalý je oškubaný jako kuře

Zvyšte honoráře tenistům! To je, dalo by se s jistou nadsázkou říct, stěžejní motto Lukáše Rosola (35), prakticky o ničem jiném v rozhovorech s novináři nemluví.

Je to tak, Rosol, pohybující se v odvětví sportu, kde je milion korun považovaný za drobné, si připadá chudý jako kostelní myš. Příčin je samozřejmě více, za hlavní označuje exmanželku Michaelu Ochotskou.

Ta si podle tenisty vymohla alimenty vysoce přesahující možnosti chudého sportovce, za něhož se Rosol považuje. „Chtěl jsem mít klid na tenis a neprotahovat dál problémy, tak jsem souhlasil s částkou, kterou chtěla,“ posteskl si bývalý partner čilé blondýnky.

Také dohoda o tom, jak často bude vídat malého synka, se komplikuje, jednou za měsíc je podle Rosola málo. Částka, kterou synovi měsíčně posílá, by, jak tvrdí, hravě uživila velkou rodinu.

„Syn to podle mojí ženy hravě spotřebuje a ani se z toho nic neuspoří, což je do očí bijící,“ stěžuje si Rosol na blondýnku, která evidentně těžce nese, že se tenista potřetí oženil a současnou choť vynáší do nebes. A jen málokterá žena ráda slyší, že sokyni nesahá ani po kotníky.

Související články
Herečka Jana Bernášková (43) ze seriálu ZOO, která si ještě před lety nemohla přijít s otcem své dcery Justýny (17) na jméno, s ním teď vyrazila na společnou dovolenou. S režisérem Davidem Drábkem (54) oslavila plnoletost Justýny v New Yorku. Co na to ale její manžel Rudolf Merkner (52), který zůstal doma? V poslední době se šuškalo, že Bernáškovou s Merknerem […]
Už potřetí natáčí seriál se svým partnerem Jakubem Prachařem (40). V červnu padla první klapka projektu Jakub a Sára, kde hrají hlavní role. Televize novinku uvede patrně již letos na podzim. Sara Sandeva (27) se s Jakubem ostatně během práce na seriálu seznámila, jednalo se o Dvojku na zabití, která vznikla před třemi lety. Natáčela […]
Mladá herečka ze seriálu ZOO Michaela Petřeková (26) je už nějaký ten pátek single. S hercem ze seriálu Pan profesor Matějem Petrákem (26) se měla rozejít kvůli odlišným představám o budoucnosti. Petrák chtěl mít velkou rodinu, na což se herečka zatím necítí, a navíc dává přednost kariéře. Ve hře je ale jiný muž – herecký kolega Filip Kaňkovský […]
Neměli to vždy snadné. Ale Marek Eben (62) manželku podržel. I když se jejich život obrátil vzhůru nohama. Stále úžasná manželka Marka Ebana (62) v šestadvaceti letech utrpěla mozkovou příhodu. Od té doby je Markéta Fišerová (63) upoutaná na invalidní vozík. Trpěla, ale nebyla to jejich první bolest. Už o něco dříve totiž společně přišli […]
reklama
V premium článcích najdete to nejlepší z našich časopisů
Pondělí Běžte svému štěstí naproti
Středa Časopis, který vás naladí do pohody
Středa Týdeník o všem, co hvězdy tají
Čtvrtek To nejlepší, co si ke kávě můžete dát
Čtvrtek Konečně časopis, se kterým vyhrajete
Časopis se kterým minulost nestárne
Nezapomenutelné a milované hvězdy
Můj čas na kafíčko speciál
Extra porce příběhů ze světa slavných
Časopis, který ženám rozumí
Naše časopisy si můžete také výhodně předplatit!
Nenechte si ujít další zajímavé články
reklama

O nás

Jedinečný web, který Vám přináší aktuální zprávy ze světa slavných osobností. Můžete poznat skutečné životy populárních herců, zpěváků či jiných známých celebrit. Odhalit strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend.

Vaše redakce

Copyright © RF-Hobby.cz