Michaela Ochotská: Prý vydírá exmanžela

Moderátorka Michaela Ochotská (3) a tenista Lukáš Rosol (33) mají už měsíce po rozvodu, přesto spolu dál válčí. Vzájemné osočování a pomluvy! Kdo s koho – právě takový boj se odehrává mezi bývalou modeátorkou Michaelou Ochotskou a jejím exmanželem, tenistou Lukášem Rosolem.

Hvězdný pár se rozešel před necelými dvěma lety a v loňském roce se oficiálně rozvedli. S dělením majetku si poradili rychle. Prodali honosný dům v Uhříněvsi s bazénem na zahradě, vlastní posilovnou i vinným sklípkem za 26 milionů a ty si pak rozdělili.

O to větší drama jsou dohady, kdo z nich a kdy se bude starat o jejich syna Andrého (3). To, že rodičovství bude kamenem úrazu, mnohé naznačovalo už před rozvodem. "Čekáme na termín rozvodu. Jen nevím, jak často uvidím synka, záleží na exmanželce, která dost často mění názor,“ řekl na adresu Ochotské tenkrát Rosol.

O blondýnce tvrdil, že je to manipulátorka, navíc zhrzená, protože se nemůže se vyrovnat s tím, že si její manžel našel milenku, také tenistku Anetu Znamenáčkovou. Údajně měla dělat stále problémy přes dítě.

A nyní se situace ještě více vyhrotila. Podle slov tenisty Michaela skutečně odmítá syna předávat k otci. „Konečně spolu, Andreasku. Tento rok bohužel jen potřetí, snad se uvidíme ještě do Vánoc!“ přisadil si Rosol na internetku komentářem k fotografii se synkem.

Jakoby tím naznačval, že častěji malého nemůže vidět. Ochotská se sice zdržela komentáře, ale její kamarádka to sportovci natřela. "Je to celé účelové, blíží se totiž soud chce pan Rosol nechat snížit už tak nízké alimenty na syna,“ řekla k tomu zasvědcená informátorka.

„Míša mu několikrát psala, kdy za nimi přijede do Bruntálu, aby viděl syna. Vždy to odmítl s tím, že se nepotáhne tak daleko autem. Ať mu syna doveze do Prahy,“ obhajuje moderátorku s tím, že z její strany rozhodně nejde o naschvály.

„Míša to má v srdci už vyřešené, nemá s jeho Petrou žádný problém. Byl to on, kdo rozbil rodinu. Ví, že Petra za to nemůže,“ vysvětluje. Kde je tedy pravda? Podmiňuje si snad Ochotská půjčování syna vysokými alimenty nebo si Rosol vymýšlí? To nejspíš na vždy zůstane otázkou.

.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden