Michaela Ochotská: Tají snad kráska těhotenství?

Tohle nevypadá jen jako nějaký krátký románek.

Jak se zdá bývalá moderátorka Michaela Ochotská (32) se zpět do práce jen tak nechystá. Plánuje si snad prodloužit mateřskou dovolenou a zůstat doma?

Ačkoli se Michaela Ochotská (32) k novému vztahu s fotbalistou Sigmy Olomouc Martinem Hálou (25) nepřiznala, je to mezi nimi zřejmě opravdu vážné. Nejdříve jsme si sice říkali, zda se jedná jen o nějakou pomstu bývalému manželovi a tenistovi Lukáši Rosolovi (32), ale možná půjde o lásku! Něco se chystá Míša je jak se zdá opravdu zamilovaná a své fanoušky nedávno šokovala příspěvkem na sociální síti.

Rosol už si našel novou přítelkyni Petru Kubinovou.

Zveřejnila tam totiž fotografii s čapím hnízdem a tajuplnými smajlíky. Chtěla tím snad řici, že plánuje další dítě, nebo je už dokonce na cestě? Kdo ví, protože Michaela je tentokrát opravdu opatrná a jen tak něco neprozradí.

Je mladý fotbalista připraven na roli otce?

Možná se ale její syn André (2) může těšit na sourozence. Je to dobrý nápad? Jak by se ale zamlouvala otcovská role jejímu mladému partnerovi Martinovu? Cítí se na to vůbec? Doufejme, že Michaela svůj vztah pečlivě zvážila.

Jinak by totiž mohla i tentokrát zůstat na ocet, ovšem rovnou se dvěma malými dětmi na krku. Snad se ze vztahu s Rosolem poučila a neudělá zase stejnou chybu.

reklama
reklama