Michaela Ochotská už to s manželem nevydržela

No tohle! Ještě před pár týdny se moderátorka Michaela Ochotská chlubila tím, že s manželem, tenistou Lukášem Rosolem (31) oslavili čtvrté výročí vztahu. Teď žijí každý zvlášť! Osudový vztah předurčovala i svatba za miliony.

Jen snubní a zásnubní prsteny z bílého zlata osázené drahokamy stály 650 tisíc. Dneska si je ale mohou nejspíš schovat možná tak do šuplíku. Po jednom roce a pár měsících od svatby už dvojice nebydlí pod jednou střechou! Ochotská byla viděna, jak odjíždí v BMW ze svého luxusního domu v Benicích, a to v doprovodu svých rodičů, kteří jí se vším pomáhali.

Se synem Andréem (1) v kočárku i jejím milovaným psem Charliem. Co se stalo? Odstěhovala se modelka od svého muže nadobro? Rozvádějí se snad? Stěhování Ochotská s Rosolem opravdu potvrdili, ale co je pravým důvodem, zatím mlží.

Údajně se všechno děje kvůli špatné fyzické kondici Michaely. „Míša hrozně zhubla a není na tom teď nejlépe. Je u své mámy, která jí se vším pomáhá, hlavně s Andréem, který je hodně živý. Musí se dát teď dohromady,“ vysvětlil tenista.

Proč ale funkci, kterou má vykonávat její muž – být jí oporou a pomocníkem ve všem, musí zastávat Míšiny rodiče? Podle Rosola je blonďatá moderátorka pořád doma sama a on na ni nemá čas. Je prý věčně pryč na tréninku a navíc si natáhl achilovku.

„Těch tréninků a vyšetření je tolik, že vlastně vůbec nejsem doma,“ řekl s tím, že se za svou rodinkou bude snažit alespoň dojíždět. Ať je to jakkoli, tahle rodinka zkrátka nefunguje, tak jak má. Není divu, že osamocení Ochotská nevydržela a odešla.

Jestli je to jen přechodné období nebo začátek konce manželství, ukáže až čas..

reklama
reklama

Komentáře