Michaela Ochotská už to s manželem nevydržela

No tohle! Ještě před pár týdny se moderátorka Michaela Ochotská chlubila tím, že s manželem, tenistou Lukášem Rosolem (31) oslavili čtvrté výročí vztahu. Teď žijí každý zvlášť! Osudový vztah předurčovala i svatba za miliony.

Jen snubní a zásnubní prsteny z bílého zlata osázené drahokamy stály 650 tisíc. Dneska si je ale mohou nejspíš schovat možná tak do šuplíku. Po jednom roce a pár měsících od svatby už dvojice nebydlí pod jednou střechou! Ochotská byla viděna, jak odjíždí v BMW ze svého luxusního domu v Benicích, a to v doprovodu svých rodičů, kteří jí se vším pomáhali.

Se synem Andréem (1) v kočárku i jejím milovaným psem Charliem. Co se stalo? Odstěhovala se modelka od svého muže nadobro? Rozvádějí se snad? Stěhování Ochotská s Rosolem opravdu potvrdili, ale co je pravým důvodem, zatím mlží.

Údajně se všechno děje kvůli špatné fyzické kondici Michaely. „Míša hrozně zhubla a není na tom teď nejlépe. Je u své mámy, která jí se vším pomáhá, hlavně s Andréem, který je hodně živý. Musí se dát teď dohromady,“ vysvětlil tenista.

Proč ale funkci, kterou má vykonávat její muž – být jí oporou a pomocníkem ve všem, musí zastávat Míšiny rodiče? Podle Rosola je blonďatá moderátorka pořád doma sama a on na ni nemá čas. Je prý věčně pryč na tréninku a navíc si natáhl achilovku.

„Těch tréninků a vyšetření je tolik, že vlastně vůbec nejsem doma,“ řekl s tím, že se za svou rodinkou bude snažit alespoň dojíždět. Ať je to jakkoli, tahle rodinka zkrátka nefunguje, tak jak má. Není divu, že osamocení Ochotská nevydržela a odešla.

Jestli je to jen přechodné období nebo začátek konce manželství, ukáže až čas..

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden