Michela Ochotská: Chytí se do pasti?

Michaela Ochotská (32) se nejspíš žene do pořádného průšvihu. Splní údajné přání svému novému příteli?.

Nový vztah bývalé moderátorky Michaely Ochotské dostává rychlý spád! Teprve pár měsíců blondýnka randí s fotbalistou ze Sigmy Olomouc, Martinem Hálou (25). Ten vyplnil prázdnotu v jejím životě po manželovi, tenistovi Lukáši Rosolovi (32).

Svými fotografiemi na sociální síti, na kterých září úsměvy, nikoho nenechává na pochybách, že je zamilovaná až po uši. A nyní se k nám dostávají zprávy, které naznačují, že by pár už měl mluvit dokonce i o svatbě.

To by ale pro krásku mohlo být fatální. „Martin má prý na Michaelu tlačit, aby se s Rosolem rozvedla,“ prozradil zdroj z blízkého okolí moderátorky, která je zatím stále oficiálně právoplatnou Rosolovou manželkou.

Co je na tom pravdy, nejspíš vědí jen oni dva. Pokud by tomu bylo ale skutečně tak, nabízí se otázka, proč na tom fotbalistovi tak záleží. Chce ji snad dostat před oltář on? Jistě romantická myšlenka, jenomže toho by Ochotská mohla hořce litovat.

Už před časem jsme zmiňovali, že Hála nemá zrovna nejlepší pověst. Mnozí o něm mluví jako o zlatokopovi, dokonce byla zveřejněna korespondence, kde měl shánět ženu, která by si ho vydržovala. A za takových okolností by měla být Ochotská nanejvýš ostražitá.

Jistě by si nechtěla uvázat na krk muže, který jde hlavně po penězích. Nemohla by si být pak jistá, jestli ji skutečně miluje nebo jen touží po jejím jmění, které by utržila z rozvodu s bohatým sportovcem.

Ochotská by nejspíš měla sundat pomyslné růžové brýle zamilovanosti dříve, než bude pozdě.   .

reklama
reklama

Komentáře