Miláček divaček! Kdo ho uloví?

Jeho srdce patří herectví

Utekl herečce, utekl modelce, uteče i vám. Marek Lambora (27) je nepolapitelný a myslí především na svou práci. Role ve Slunečné mu přinesla zástupy fanynek.

Nepochází z herecké rodiny a do jisté doby ho ani nenapadlo, že by se mohl dát ke komediantům. Býval ale třídní šašek, takový ten vtipálek, nad nímž třída jásá a učitelé kroutí hlavou. Asi i díky tomu se v patnácti letech ocitl v dramatickém kroužku.

„Po několika hodinách, co jsem tam docházel, si mě moje učitelka vzala stranou a řekla mi, jestli bych nechtěl zkusit konzervatoř,“ vzpomíná představitel milionáře Janka Linharta ze Slunečné. Marka Lamboru (27) i jeho rodinu to upřímně

Zbývá vám 85% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS.
Letní sleva!
Namísto obvyklých 20 Kč stojí nyní odemknutí článku pouhých 9 Kč! Kód k odemknutí článku, který od nás obratem obdržíte, můžete také zcela zdarma poslat svojí kamarádce a potěšit ji v letních měsících pohodovým čtením. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 900 10 09. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9001009 je 9 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden