Miláček žen, krasavec, frajer. Vysmál se i kmotře s kosou

Říká, že i jako důchodce pracovat musí furt, jinak by skončil pod Libeňským mostem.

Oženil se čtyřikrát, nejdéle, sedmadvacet let, žil s blondýnkou Hanou. Její smrt ho zdrtila. Musel sám sebe přesvědčit, že život jde dál.

Nebojí se ani čerta a nedávno se vrátil z druhého břehu, čímž vybojoval nejdůležitější zápas svého života. Kdo ostatně strávil dětství v Praze na Žižkově, ten se prát umí. Nejdřív bydleli v Kubelíkově ulici, to byly pro malého Jirku nejlepší roky. „Maminka byla milostpaní, měli jsme služku, táta byl vysoce postavený manažer u Bati, dělal vlastní výlohy po celé Evropě,“ vzpomíná herec.

Po válce se z přepychového bytu stěhovali, jak říká, do jedné cimry. Z milostpaní se stala prodavačka v trafice. Vyrůstal v nuzných poměrech – a děkuje za to

Zbývá vám 85% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden