Milan Drobný: Opět sprostě urazil Gottovou?

Vůbec se to nemuselo stát!

Zdá se, že si MILAN DROBNÝ (72) zkrátka nedá pokoj. Poté, co byl chvíli klid a on se přestal pouštět do IVANY GOTTOVÉ (40), je tu další skandál. Tentokrát už si však nebral žádné servítky a mimo jiné nazval Mistrovu ženu pindou!

Zřejmě neuvěřitelná zlost a pocit marnosti přiměl zpěváka a bývalého kamaráda KARLA GOTTA (77), aby si opět pustil pusu na špacír. Jak jinak si vysvětlit jeho příspěvek na svém vlastním blogu na internetu? Zkraje článku se zdálo, že se jen snaží svým fanouškům vysvětlit situaci, která před časem mezi ním a Gottovou vznikla, v závěru se však neubránil ostřejším výrazům. Tak jak už mnohokrát naznačil, je si prý jistý, že několikanásobný zlatý slavík sebou nechává manipulovat a dělá všechno, co mu jeho žena poručí. „Určitě mu dala takový ‚céres‘, že šel do televize a tam prohlásil, že už nejsem jeho kamarád,“ reagoval Drobný na to, že si Gott vymazal jeho telefonní číslo a přestal s ním komunikovat. „Já Karla znám dobře a měl jsem jen obavy o něj a chtěl jsem mu říct, aby nebyl v takovém vleku manželky,“ dodává ve svém prohlášení.

Označil ji za pouhou naplaveninu

„Co si to ta opavská náplava vůbec dovolila?“ rozohnil se Drobný. A korunu všemu nasadil, když si dovolil použít jedno staré přísloví: „Jedna pinda proti vodě, utáhne i čtyři lodě!“ Poté, co vyšlo najevo, jak se o Gottové na svých stránkách vyjádřil, všechny urážky zmizely. A zpěvák se dušuje, že nic z toho nenapsal on, ale jeho syn, který stránky spravuje. Jenže pravda je zřejmě někde úplně jinde. Usvědčil se sám, když se ho novináři ptali na ono staré přísloví. Ŕekl, že jen nahradil jiné horší slovo a použil slovo „pinda“.

reklama
reklama