Moje šťastná hvězda

Milan Drobný vs Eva Pilarová: Konec přátelství kvůli pomluvě?

Provokuje jen kvůli medializaci své nové knihy

Mstí se jí za dávné odmítnutí?


Zpěvák MILAN DROBNÝ (71) chce novou knihou lidi prý pobavit. Zatím se mu podařilo jen některé přátele urazit. Má tohle zviditelňování zapotřebí?

Jako by se stůj co stůj snažil svou kariéru přiživovat čímkoli, co může přilákat zájem veřejnosti.
Místo nových písniček se stále víc zaměřuje na zveřejňování vzpomínek a zážitků ze zákulisí showbyznysu. Průběžně je sepisuje a vydává knižně.  Že mu jde o zviditelnění, dokazuje i to, že doufal, že na křtu jeho nové knihy Až se ucho utrhne se přihodí  nějaký skandálek.

O jeden, který asi jen tak neodezní, se přitom cíleně postaral sám. V knize se mimo jiné opřel do více než třicetiletého manželství Evy Pilarové a Jana Kolomazníka. Tedy do dvojice, se kterou jej pojí dlouholeté přátelství. Vždyť s Pilarovou nazpíval několik populárních písní. Ani to mu ale nezabránilo do knihy napsat podivnou narážku. Podle Drobného totiž každý, kdo Pilarovou aspoň trochu zná, dobře ví, že její manžel, se kterým žije už tři desítky let, „je tak trochu homosexuál“.

Drobný předem upozorňoval, že si ve svém psaní nebere servítky a že ani v této nové knize nešetří sebe ani své slavné kolegy. Upozorňoval, že píše o trapnostech a pikantnostech. Že se ale pustí na takto tenký led, to čekal asi málokdo.

Možná se vyhlášený proutník Pilarové zpětně mstí, že ho kdysi nechtěla. Ale takhle přímo naznačit, že mnohaleté manželství, v němž se oba manželé i kvůli složitým zdravotním problémům vzájemně podporují, je manželství vlastně tak trochu hrané, když Kolomazník má být podle Drobného homosexuál, je přece jen poněkud přes únosnou mez.

Je sice pravda, že Milan není první, kdo s tímto tvrzením vyrukoval, vždy se ale jednalo o pouhá slova. V knize už to bohužel zůstane na věky.

„Všechno je to propleteno vtipem,“ obhajuje svou kontroverzní knihu Drobný. Nejen Pilarová ale asi pro tento druh humoru nebude mít zrovna velké pochopení.

Desítky let je šťastná s jiným!


Nechtěnou pozornost, které se EVĚ PILAROVÉ (76) a jejímu choti JANU KOLOMAZNÍKOVI (64) dostalo, se zpěvačka snaží nebrat si osobně... 

Jako by si už tak nevytrpěla dost kvůli zdravotním problémům svým i svého manžela. Připletla se jí do cesty další, hodně choulostivá a poněkud zbytečná komplikace. Aby toho nebylo málo, zodpovědný je za ni dlouholetý kolega a blízký kamarád Milan Drobný. Ten se netají tím, že je mu všechno, tím víc nějaká pověst, úplně jedno.

Při své honbě za pozorností se neštítí ani těch nejintimnějších témat. Kdyby se to alespoň týkalo jeho samotného. Jenže to ne. Lacinou narážkou ve své nové knize zpochybnil jejich šťastné třicetileté manželství.

Pilarová s Kolomazníkem přitom nikomu nepotřebují nic dokazovat. Jejich vztah patří v českém showbyznysu mezi nejstabilnější a už mnohokrát oba prohlásili, že by neměnili. Kolomazník se dokonce nechal jednou slyšet, že ani v intimní sféře se starší partnerkou nikdy nějak zvlášť netrpěl.

„Žádné strádání. Naopak! Starší ženy jsou zkušenější,“ vychválil ji. Na Drobného nemístný rýpanec reagovala překvapená Pilarová pochopitelně podrážděně. „Můj muž je naprosto normální,“ brání svého chotě. „Vedeme spolu normální život,“ odmítla narážky, že by spolu měli být jen na oko.

Jediné, co jejich manželství chybí, jsou děti. Možná se zpěvák opírá právě o to. „Když jsme se brali, bylo mi 45 let. Nepřišlo mi rozumné mít ještě v takovém věku děti,“ vrací úder Eva. Varianta, že je to ze strany Drobného jen dětinské vyřizování starých účtů, je možná.

Je však s podivem, že i přes údajnou humornou nadsázku mu to vůči kolegyni a hlavně jejímu manželovi není ani trochu hloupé. Holt touha na sebe upozornit je asi pro Milana důležitější než letité přátelství.

„Je mi jedno, co kdo píše,“ reaguje zpěvačka na podpásovku od Milana. Strach má prý hlavně o svou důvěřivou maminku, kterou bude muset ubezpečit, že je vše v pořádku.

Eva Pilarová se útokem Drobného nemíní vůbec zabývat.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden