Můj čas na kafíčko

Milence a milenky svých rodičů už nechce Slováčková řešit!

Mladá zpěvačka Anička Slováčková (21), která se nejvíce proslavila účinkováním ve známé imitační show Tvoje tvář má známý hlas, už toho má dost! Neustálé dotazy na podivný vztah jejích rodičů herečky Dagmar Patrasové (61) a muzikanta Felixe Slováčka (74) plný mileneckých avantýr už jí lezou na nervy, a proto se rozhodla se celou trapnou situací už netrápit.

„Je mi už jedno, co se doma děje. Rezignovala jsem. Proč pomáhat někomu, kdo o mou pomoc nestojí,“ vyjádřila se naprosto jasně Anna. Ta se nejprve snažila svému tatínkovi o čtyřicet let mladší přítelkyni, výtvarnici Lucii Gelemovou (34), vymluvit. Teď se chce zaměřit hlavně sama na sebe!

Fialové vlasy kvůli nové lásce?

A vzala to pěkně z gruntu! Že se vám tahle umírněná nenápadná začínající hvězdička s blond vlasy líbila? Tak na tu už můžete s klidem zapomenout! Anička se totiž nechala inspirovat barvami a na hlavě si dala vykouzlit účes ve fialovo-modrých tónech. Stojí snad za razantní změnou vizáže nová láska, kterou poznala v jedné pizzerii? Nebo jí červnový boj během natáčení adrenalinové soutěže Pevnost Boyard přiměl přehodnotit svoje hodnoty a pustit se do trochy experimentování? Do toho všeho je muzikálová zpěvačka už téměř obsypaná drobnými tetováními a stále touží po dalších. „Je to jako droga,“ nechala se slyšet dcerka slavného rodičů. Co přijde příště?

Přibude k novému příteli nový přírůstek do rodiny?

Zamilovaná už plánuje miminko

Vzhled není ale jediná změ- na, která se v životě usměvavé zpěvačky začala odehrávat. S novou láskou, přítelem Filipem Papežem (25), kterého vyměnila za exotického krasavce z Dominikánské republiky, jako by úplně změnila svůj pohled na život. Před pár měsící, ji v soukromé pizzérii poslal její majitel ke stolu jako pozornost čokoládu a bylo to! Nejen, že je Anna do svého pizzaře zamilovaná až po uši, ale dokonce už začala uvažovat o miminku. „Užíváme si spolu každou volnou chvilku. Zatím neplánujeme, že bychom chtěli bydlet společně, ale shodli jsme se třeba na dvou dětech,“ prozradila. Je už snad další přírůstek do slavné rodiny na cestě?

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden