Moje šťastná hvězda

Milence už nehledá a chce vážný vztah!

Manželova smrt jí silně zasáhla, protože Michala Zelenku (†63) považovala za svého životního partnera. Zpěvačka Petra Janů (67) se však s manželovým odchodem musela smířit, a na vztahy tak na delší dobu zanevřela.

Svobodná je tedy už osm let, a dříve se jí to zdálo jako ta správná volba. Teď o tom ale nejspíš začíná pochybovat, jelikož život bez partnera ji přestává bavit.

Občas ji zabavil flirt

I když byla Petra oficiálně bez partnera, nějakému tomu flirtu se čas od času nebránila.
Přeci jen muži jí nadbíhali, a ona se zkrátka občas potřebovala odreagovat a přijít na jiné myšlenky. Ale ten, kdo si myslí, že šlo jen o nevinné povídání u sklenky vína, je pravděpodobně na omylu. V jednom rozhovoru se totiž Petra svěřila s dost intimní věcí, která je pro některé ženy nejspíš tabu.

Janů totiž hrdě pronesla, že se ani ve svém věku nevyhýbá postelovým hrátkám. Pro ni je to přirozená věc a nechápe, proč o tom některé starší ženy nemluví. Za tento výrok si zpěvačka vysloužila spoustu nechápavých komentářů, a některé její věrné fanynky ji doslova ze dne na den přestaly poslouchat.

Janů to na jednu stranu mrzelo, ale na tu druhou chtěla být ke všem svým obdivovatelům upřímná. Vážný a stálý vztah tedy nevyhledávala, ale nějakému tomu povyražení se asi nebránila. Věci se ale dost změnily, a Petře už údajně nestačí jen flirtovat a hrát s dotyčnými hry.

Ujel jí vlak?

Zpěvačka by si teď ráda užívala život po boku někoho stálého. Ta myšlenka už se jí nezdá tak hrozná, jako předtím a věří, že její manžel by chtěl, aby byla šťastná. I ona sama před pár měsíci prozradila, že to byl nejspíš Michal, který jí do cesty přihrával samé nadějné partnery.

Ona to však s nikým z nich nemyslela vážně, a ani se tomu nedalo říkat vztah. Má teď ale ještě šanci narazit na skutečnou lásku? Veškeré své dosavadní obdivovatele odradila, a je otázkou, jaký odvážlivec by si troufl Petru oslovit.

Přeci jen je to známá a talentovaná zpěvačka, která si toho prožila hodně a už přesně ví, co od muže očekává. Možná už i ona sama se chystá na nějaký ten lov, protože čekat na muže, než udělá první krok, to by se prý načekala.

Otázkou však je, jak Janů svůj hon za láskou pojme. Budeme jí teď častěji vídat v baru, kde bude vyhlížet svou kořist? Možná už má na nekoho políčeno.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden