Můj čas na kafíčko

Milenec Morávkové jako velká pomsta manželovi?

Můj čas na kafíčko

Působí jako ten nejdokonalejší pár pod sluncem. Jenže se šušká, že opak je pravdou. Opravdu je možné, že jejich manželství narušil někdo třetí?

Asi málokdo by čekal, že by někdy mohlo manželství Dany Morávkové (51) a Petra Maláska (58) skončit drsným rozvodem. Bohužel je ale i tato varianta ve hře. Tedy pokud se skutečně prokáže, že jejich vztah poznamenala nevěra…

Takřka třicet let společného života tvoří zamilovanou dvojici herečka a moderátorka Víkendové Snídaně s Novou Dana Morávková (51) a hudební skladatel a klavírista Petr Malásek (58). Ačkoli se na sebe na veřejnosti vzájemně koukají jako na svaté obrázky, podle informací, které se k nám dostaly, to má být pořádná přetvářka.

Co je pravdy na tom, že už oba stihli během vztahu toho druhého pořádně ranit? Jsou už spolu opravdu dlouho a často bývají dáváni jako příklad skvěle fungujícího manželství i po dlouhých letech společného života. Postupem času se k nám ale dostává čím dál víc informací, z nichž je patrné, že

Zbývá vám 87% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden