Milenka ženatého muže!
Za nynější rodinné štěstí zaplatila svou pověstí, stále je jí vyčítáno, že rozvrátila manželství

Hvězda Slunečné Kristýna Kociánová (37)  byla spatřena na procházce s kočárkem. Sladce v něm spalo miminko, které porodila herci Ondřeji Malému (56).

Pikantní a v neposlední řadě bolestná je skutečnost, že Ondřeje odloudila kolegyni ze Slunečné, Pavle Tomicové (60), jeho dlouholeté manželce. Že ji hanba nefackuje, říkají lidé. Ale možná, že Kristýnu ve skutečnosti hanba fackuje.

Na informace je skoupá, z porodnice vzkázala jen stručné: „Všichni jsme v pořádku.“ Více se ke svému milostnému životu vyjadřovat nechce. A kdo by se divil, je zatraceně těžké vyjádřit se k situaci, kdy vyfouknete kolegyni milovaného manžela a porodíte mu, nejspíše stále ještě ženatému, miminko.

Blondýnku zřejmě sužoval pocit, že jí bijí biologické hodiny a se supěním ujíždí vlak, a tak to vyřešila poměrně radikálním způsobem. Fanoušci si lámou hlavu, jak vlastně postarší Malý relativně mladou kočku sbalil.

Zlí jazykové ho nazývají vypelichaným kocourem, ale to ho patrně neviděli na divadelních prknech. Tam se mění v démona, a to pak srdce žen, ba i mladších krasotinek, tají jako máslo. Tak takhle se to asi stalo.

Související články
Někdy se musí herečka ze seriálu ZOO Pavla Tomicová (62) cítit, jako kdyby snad byla prokletá. Takovou smůlu v lásce, jako ona, má totiž opravdu jen málokdo. Když už si myslela, že po období smutku přichází čas na štěstí, došlo prý na další zklamání. Českým showbyznysem kolují informace, že ji měl zklamat sympatický kolega ze ZOO Robert Nosek. Tohle opravdu […]
A je to tady! Po dlouhých 14 letech se herečka Tereza Brodská (56) vrací do nekonečné Ulice. Jak jsme vás již informovali, na Primě se sympatická černovláska nedohodla na podmínkách nového projektu, a tak dala televizi vale a naskočila ke konkurenci, kde ji přivítali s otevřenou náručí. Jenže ne zrovna všechno je asi zalité sluncem. […]
Můj čas na kafíčko / 22.7.2024
Na filmovém festivalu v Karlových Varech si připravil moderátor Leoš Mareš (48) velké překvapení. Obarvil se na blond! Tím překvapil nejen své fanoušky, ale především manželku Moniku (43), která s hořkostí shledala, že momentálně vypadá Mareš jako jeho bývalá žena, která je také odbarvená. A bylo vidět, že jí to rozhodně není po chuti! Že by v tom trojúhelníku panovala […]
Tají Bohdalová vážnou nemoc?
premium
Moje šťastná hvězda / 22.7.2024
Její kariéra byla bohatá, a ačkoli si to nikdo nedokázal představit, nejspíš je u konce. Herečka Jiřina Bohdalová (93) má prý vážné zdravotní problémy a jiná možnost nejspíš neexistuje! Stále hýří pozitivní energií, často se objevuje ve společnosti, jenže to nejspíš brzy skončí. Herečka Jiřina Bohdalová (93) podle našeho tajného zdroje tají vážnou nemoc. Sice […]
reklama
V premium článcích najdete to nejlepší z našich časopisů
Pondělí Běžte svému štěstí naproti
Středa Časopis, který vás naladí do pohody
Středa Týdeník o všem, co hvězdy tají
Čtvrtek To nejlepší, co si ke kávě můžete dát
Čtvrtek Konečně časopis, se kterým vyhrajete
Časopis se kterým minulost nestárne
Nezapomenutelné a milované hvězdy
Můj čas na kafíčko speciál
Extra porce příběhů ze světa slavných
Časopis, který ženám rozumí
Naše časopisy si můžete také výhodně předplatit!
Nenechte si ujít další zajímavé články
reklama

O nás

Jedinečný web, který Vám přináší aktuální zprávy ze světa slavných osobností. Můžete poznat skutečné životy populárních herců, zpěváků či jiných známých celebrit. Odhalit strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend.

Vaše redakce

Copyright © RF-Hobby.cz