Milenky mu schvaluje dcera

Bez mučení herec Bob Klepl (58) přiznává, že to s ním jeho dcera Klára neměla nikdy jednoduché. Zejména po rozvodu, kdy chtěl zaplnit prázdné místo po svém boku. K jeho milenkám byla prý velmi přísná a bedlivě si ho hlídala.

Oblíbený herec, kterého mohli diváci vidět třeba v dnes již kultovní komedii Účastníci zájezdu nebo v seriálu Svatby v Benátkách, nedávno překvapil svým prohlášením, že miluje samotu a vyloženě si ji užívá.

U muže jako je on by to totiž hádal jen málokdo. Zejména pak s ohledem na to, že ještě před pár lety randil s o dvacet let mladší kolegyní Markétou Coufalovou (38). Dnes je ale prý všechno jinak. Klepl přestal lovit milenky mezi mladými kolegyněmi a rozhodl se dát svému životu řád a přirozenou plynulost.

Má v tom prsty jeho dcera, která mu už léta radí, jak naložit se životem? Anebo na něho má dobrý vliv jeho současná partnerka Jana?

Čekala je těžká zkouška

S pohlednou inženýrkou ekonomie se prý znají už pět let. Ovšem chodit spolu začali teprve před dvěma lety. Jana, stejně jako jiné dámy před ní, však musela nejprve zvládnout náročnou zkoušku, než směla zaujmout místo po boku slavného herce.

Musela totiž projít přísným sítem Kleplovy dcery Kláry, která se prý pasovala do role starší sestry a otci jeho milenky lustrovala. Současná partnerka Jana naštěstí prošla, ovšem jednoduché to ani tak nemá.

reklama
reklama