Miloš Kopecký - Největší dobyvatel ženských srdcí

Vynikající komik, který rozdával smích plnými hrstmi, byl ve skutečnosti smutným pánem, sužovaným depresemi. Dohnala ho k tomu tragická ztráta dvou nejmilovanějších žen jeho života.

Všechny ženy, které herec Miloš Kopecký nechal vstoupit do svého života, věděly, že nejsou jediné. Že stejné lichotky, které slyší, bude sukničkář za pár týdnů říkat jiné. Ale jeho kouzlu se stejně nemohly neubránit. Legendární herec, legendární komik, legendární svůdce žen. A legendární pacient s maniodepresivní psychózou.

Byl to muž mnoha tváří, se kterým se sice život nemazlil, národem byl ale milovaný. Hned na začátku měl štěstí. Na rozdíl od své matky Marty Grimmové nebyl deportován do Osvětimi. Na rozdíl od ní byl totiž Žid jen poloviční. A tak byl pouze povolán do pracovního tábora v Bystřici u Benešova. Tam se, na rozdíl od matky, konce války dožil.

Nebýt jako otec!

Miloš Kopecký se narodil a vyrůstal v Praze v ulici Ve Smečkách. „Ve Smečkách bylo divadlo, bordel, tátovo kožešnictví, zkrátka kdyby na začátku ulice byla porodnice a na jejím konci hřbitov, tak by tam bylo opravdu všechno,“ vyjádřil se Kopecký v jedné televizní show.

Otec Vladimír Kopecký byl majitelem kožešnictví, matka byla proslulá krasavice, modelka a kloboučnice. Aby otec za války své kožešnictví zachránil, nechal se

Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
Staňte se členem Premium sekce
VIP
Exkluzivní články každý den! Vždy zaručený výběr jen toho nejlepšího a jedinečného čtení!
Výhody
20% SLEVA na všechny knihy z naší knižní produkce
Dárky
Zdarma roční předplatné elektronické verze jednoho z našich časopisů

Komentáře