Milostnou trojku nakonec opustil zdrcený Bróďa

Netradiční bilance českého filmového Casanovy. Údajně ukradl krásné ženy hned dvěma svým pánům kolegům.

Patřil mezi ty herce, po nichž ženy vždycky letěly. A on se půvabným společnicím nikdy nevyhýbal. Jak to vlastně měl s láskou slavný Jaromír Hanzlík (74)?

Co se sukničkářství týče, měli to Hanzlíkovi takříkajíc v rodině. Jaromír se totiž narodil jen chvilku poté, co se jeho maminka ve vysokém stavu těhotenství rozhodla navštívit otce svého budoucího dítěte, aby zjistila, jak se mu daří.

„Moji rodiče pocházeli z Prahy, ale tatínek byl v roce 1948 v angažmá v Českém Těšíně jako mladokomik v operetě,“ vysvětloval herec okolnosti svého údajně předčasného narození. Když se maminka na vlastní oči přesvědčila, že se budoucí otec právě až moc důvěrně věnuje kolegyni z operety, přišly na ni

Zbývá vám 90% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden