Milostnou trojku nakonec opustil zdrcený Bróďa

Netradiční bilance českého filmového Casanovy. Údajně ukradl krásné ženy hned dvěma svým pánům kolegům.

Patřil mezi ty herce, po nichž ženy vždycky letěly. A on se půvabným společnicím nikdy nevyhýbal. Jak to vlastně měl s láskou slavný Jaromír Hanzlík (74)?

Co se sukničkářství týče, měli to Hanzlíkovi takříkajíc v rodině. Jaromír se totiž narodil jen chvilku poté, co se jeho maminka ve vysokém stavu těhotenství rozhodla navštívit otce svého budoucího dítěte, aby zjistila, jak se mu daří.

„Moji rodiče pocházeli z Prahy, ale tatínek byl v roce 1948 v angažmá v Českém Těšíně jako mladokomik v operetě,“ vysvětloval herec okolnosti svého údajně předčasného narození. Když se maminka na vlastní oči přesvědčila, že se budoucí otec právě až moc důvěrně věnuje kolegyni z operety, přišly na ni

Zbývá vám 90% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS.
Letní sleva!
Namísto obvyklých 20 Kč stojí nyní odemknutí článku pouhých 9 Kč! Kód k odemknutí článku, který od nás obratem obdržíte, můžete také zcela zdarma poslat svojí kamarádce a potěšit ji v letních měsících pohodovým čtením. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 900 10 09. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9001009 je 9 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden