Milostný skandál vyřešila útěkem?

Vždycky to byla Sabina, kdo se dočkal ve vztahu velkého zklamání, lží a nevěr. Avšak teď se karty nejspíš obrací. Rozhodla se jít za štěstím za jakoukoli cenu?

Bohatý milostný život má jen před kamerou? SABINA LAURINOVÁ (49) je velká smolařka, ale i na ni se občas usměje štěstí. Bohužel jí ale některé kolegyně úspěch a lásku nepřejí. Schyluje se k válce?

Na každém prstě by mohla mít hned deset mužů, avšak rok před padesátkou Sabina Laurinová (49) stále čeká na toho pravého, kterého by si konečně mohla vzít. V životě s muži příliš štěstí neměla, přesto ji to neodradilo od toho, aby stále hledala.

Už několik týdnů to vypadá, že konečně toho svého vyvoleného našla. Jenže žádná velká romantika ani šťastný konec se zatím nekonají. Někdo se jí totiž podle všeho  snaží její nový vztah zničit tím, že prohlašuje, že má Laurinová tajného milence, kterého přebrala kolegyni. Je to pravda, nebo jde jen o závist a snahu škodit?

Je jako v bludném kruhu

Sabina Laurinová je jednou z hlavních postav oblíbeného seriálu z lékařského prostředí Sestřičky Modrý kód. Jeho tvůrci si pro ni připravili skutečně nervydrásající osud. Stojí mezi dvěma muži a

Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
Staňte se členem Premium sekce
VIP
Exkluzivní články každý den! Vždy zaručený výběr jen toho nejlepšího a jedinečného čtení!
Výhody
20% SLEVA na všechny knihy z naší knižní produkce
Dárky
Zdarma roční předplatné elektronické verze jednoho z našich časopisů

Komentáře