Miloval ji celý život, o ruku ale žádala ona jeho

Pro něj to byla láska na první pohled, ona ale jeho city neopětovala. Od života však nakonec dostali druhou šanci.

Seznámili se při studiích na konzervatoři. Zatímco pro něj to byla, dá se říct, láska na první pohled, ona to samé rozhodně říct nemohla. Svého o rok a půl mladšího spolužáka, kterým Václav Vydra byl, vnímala Jana Boušková jen jako dobrého herce a kamaráda. A to i přestože se jí vytrvale nějaký čas dvořil, dokonce tak gentlemansky, jak to dovede jen málokdo.

Ananas na okně

Každý den jezdil autobusem až před její dům a vozil jí dárky. Na parapet u jejího okna tajně pokládal karafiáty a jednou dokonce i ananas, který Jana miluje. A nutno podotknout, že sehnat v té době exotické ovoce nebylo nic snadného. Úsměvným faktem je, že tajemný ctitel zpočátku netrefil to správné okno, a tak dárečky končily na okně pokoje, kde spal Janin tatínek.

Ten potom uhodil na svou dceru, které došlo, odkud vítr vane. Rozhodla se tedy, že tomu učiní přítrž a svému spolužákovi vysvětlila, že jeho city bohužel neopětuje. Příběh, jako z červené knihovny, tak skončil, ještě než mohl vůbec pořádně začít. Ani jeden tehdy netušil, že osud jim připravil jeho pokračování, ovšem

Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
Staňte se členem Premium sekce
VIP
Exkluzivní články každý den! Vždy zaručený výběr jen toho nejlepšího a jedinečného čtení!
Výhody
20% SLEVA na všechny knihy z naší knižní produkce
Dárky
Zdarma roční předplatné elektronické verze jednoho z našich časopisů

Komentáře