Milovanému manželovi napsala dopis, který všechno změnil

Podváděné ženě se měl prý dokonce přiznat, že mu úspěchy u něžného pohlaví dodávají sebevědomí.

Zatímco na Rudolfa Hrušínského (†73) byly upřeny zraky celého národa, jeho drobná a laskavá manželka Eva (†69) byla tím, kdo držel celou rodinu pohromadě. A to i přesto, že ji Rudolf občas podváděl.

Legendární Rudolf Hrušínský starší (†73) měl herectví zkrátka v genech. Budoucí velký český umělec se totiž narodil 17. října 1920 jako Rudolf Böhm v jihočeské Nové Včelnici do rodiny, jejíž kořeny sahají až k Josefu Kajetánu Tylovi (†48).

„Ať ten kluk dělá něco pořádného!“

Rudolfovi rodiče byli slavní herci první poloviny dvacátého století Hermína Červíčková (†88) a Rudolf Hrušínský nejstarší (†58). Není divu, že i jejich syn začal velmi brzy ochotničit. Když se ale rodina přestěhovala do Prahy, namířil si to na gymnázium. Jeho rodiče totiž chtěli, aby

Zbývá vám 88% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden