Moje šťastná hvězda

Miluje Gránský stále Tomešovou?

Seriálový hezounek si prý příliš dobře rozumí se svou bývalou milenkou. Jak to spolu mají?

Manželka Davida Gránského (32) se před pár měsíci usmířila se svou sokyní. Jenže se říká, že Nikola Gránská (30) neudělala dobře. Povídá se, že chemie nevyprchala.


Manželství herce ze seriálu ZOO a půvabné Nikoly Gránské (30) na první pohled vypadá jako vystřižené z reklamy na štěstí. Povídá se ale, že to může být jen zdání a velmi dobře nastavená póza. Podle některých informací David Gránský (30) stále nepřestal myslet na svou bývalou partnerku, seriálovou kolegyni Michaelu Tomešovou (32).


Ironií osudu je, že sama Gránská přiznala, že se s herečkou patnáct let „nemusela“. Usmířily se až loni v létě. Někteří lidé naznačují, že optička rozhodně neudělala dobře, protože vlastně umožnila bývalým milencům, aby k sobě zase měli o něco blíž.


Má hodně fanynek, jeho partnerka to prý nesnáší dobře.

Proč se nevěnoval rodině?

Přitom když se Gránským narodil syn Mateo (1), asi nikdo nepomyslel, že by mohli mít problémy. Postupem času však začaly prosakovat zprávy, že pro charismatického herce je doma příliš „těsno“, že by potřeboval více volnosti.

Tomu by také odpovídala skutečnost, že Gránský sice před časem oznámil pracovní pauzu, chtěl se dle svých slov věnovat rodině. Jenže za pár týdnů bylo všechno jinak, znovu naplno naskočil nejen do televizních projektů. Už tenkrát se říkalo, že to mají doma hodně nahnuté.

Herečka Michaela Tomešová (32). Říká se, že to mezi nimi stále jiskří.

Manželství v krizi?

Náš zdroj, který má velmi blízko k zákulisí českého showbyznysu, tvrdí, že Gránský s Tomešovou se zase sblížili právě během natáčení ZOO, dokonce tam hráli milence. Tehdy se také začínalo hovořit o tom, že Roman Tomeš (36), manžel herečky, začíná mít toulavé boty.

Je otázka, jestli manželce vracel nějaký její úlet, nebo to bylo naopak – Tomešová mohla přijít na jeho nevěru a na to konto se rozhodla, že si také trochu užije. Vlastně by se jí nikdo nemohl příliš divit, vždyť Tomeš jednou přišel domů v kalhotách Denisy Grossové (26). Takové věci se jen těžko dějí náhodou.

Bude výměna manželek?

Uvidíme, jak to mezi páry nakonec dopadne. Třeba dojde na „výměnu manželek“. Na druhou stranu jsme se v redakci shodli na tom, že ať to bude jakkoli, stejně se nakonec vrátí ke svým oficiálním partnerům. I přes možné problémy se totiž stále mají rádi. Asi tedy záleží jen na tom, jak rychle to oni sami zjistí a jakou cestu zvolí, aby si znovu dokázali lásku.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden