Moje šťastná hvězda

Miluje ji Adam Mišík, nebo si s ní jenom hraje?

V poslední době se ADAMU MIŠÍKOVI (25) po pracovní stránce nebývale daří. Avšak v kuloárech se šušká, že jeho úspěch nesvědčí vztahu s krásnou NATÁLIÍ JIRASKOVOU (18)!


Ačkoli si před lety někteří lidé mysleli, že Adam Mišík (25) nedokáže prorazit, herec a zpěvák v poslední době všem škarohlídům vytřel zrak.


Momentálně se mu totiž velmi daří a jeho kariéra stoupá strmě vzhůru. Nicméně se zdá, že jeho vztah s dcerou Ivy Kubelkové (45) Natálií Jiraskovou (18) není až tak růžový, jak na první pohled vypadá.


Je na vrcholu


V současné době Mišík září v seriálu Jedna rodina. Kromě toho je nominován na Českého lva za hlavní roli ve filmu BANGER. a objevil se i jako moderátor postupového kola Eurovize. Údajně je na tom nyní tak dobře, že si může diktovat podmínky a dostává jednu pracovní nabídku za druhou.


Krásná modelka je do něj zamilovaná až po uši. Má to ale Mišík stejně?

Nestoupne mu to ale brzy do hlavy? Proslýchá se totiž, že pro něj byla kariéra vždy na prvním místě a pro úspěch by prý udělal cokoli. Otázkou tedy zůstává, jak jeho popularita ovlivní vztah s krásnou Jiraskovou.

Drží si od ní odstup?

Díky pracovním příležitostem bude mít totiž Mišík i spoustu nových možností. Bude mu tak mladičká blondýnka stačit? Nelze si také nevšimnout, že zatímco Natálie se na svých sociálních sítích chlubí láskou k herci a přidává jejich společné snímky.

Mišík s ní zde nemá téměř žádné fotografie. Snaží se snad před fanynkami vzbudit dojem, že to s dcerou slavné modelky není až tak vážné?

Ve hře je i nevěra

Jiraskovou by navíc mohlo znejistit i to, co o sobě herec v minulosti prozradil. Podle svých slov totiž bývalou přítelkyni, modelku Dianu Kratochvílovou (23), podváděl. A šušká se, že věrnost mu moc neříká ani v současné době. Nicméně se zdá, že mladičká modelka je do něj bezhlavě zamilovaná. Nezbývá tedy než doufat, že jí nezlomí srdce...

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden