Miluje stále svého expartnera?

Kdy se dokáže herečka Denisa Nesvačilová úplně srovnat s vlastní minulostí a otevře srdce nové lásce?

Ačkoli už od rozchodu herečky Denisy Nesvačilové (30) s hudebníkem Janem Melíškem (34) uplynulo mnoho měsíců, evidentně se s ním stále vnitřně úplně nevyrovnala. Doufá snad, že se k sobě jednoho dne vrátí?

Hvězda aktuální řady pěvecké show Tvoje tvář má známý hlas Denisa Nesvačilová (30) je už nějakou dobu sama bez partnera. Což je samozřejmě u tak atraktivní a úspěšné ženy zarážející. Kde je vlastně problém a proč se ukazuje už dlouho na společenských akcích bez mužského doprovodu?

Sympatická herečka je podle všech dostupných informací po posledním rozchodu s hudebníkem Janem Melíškem (34) hodně obezřetná. A bere vyloženě s nadhledem, že je o ni mezi muži zájem. A to zejména na sociálních sítích, kde rádi reagují na

Zbývá vám 85% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden