Milující Adriana má pochopení pro všechny jeho slabosti

Když byla Adrianě zima, Luděk jí půjčil kabát a po chvilce nezávazného rozhovoru ji hned pozval na večeři.

Kdysi možná trochu naivní Luděk Sobota (77) zažil ve svém prvním manželství hořké zklamání. O to více si dnes váží své druhé ženy Adriany Sobotové (59) a jejich velké vzájemné lásky.

Populární herec a bavič Luděk Sobota (77) dokonale klame tělem. Zatímco na televizní obrazovce působí jako roztomilý a popletený ňouma, v soukromí je to tichý a nesmělý introvert. To ale v žádném případě neznamená, že by neměl zájem o krásné ženy, právě naopak.

Manželství mělo smutný konec

Sobota má za sebou několik milostných avantýr se známými zpěvačkami a herečkami, a dokonce je už podruhé ženatý. I když jeho první manželství mělo poněkud neslavný konec. Luděk se oženil už jako osmnáctiletý, protože prostě musel.

Dívka Jana, s kterou měl tehdy známost, totiž otěhotněla, a Sobota se chtěl zachovat jako správný chlap. Své manželce důvěřoval, a tak neměl žádné pochybnosti o tom, kdo je otcem dítěte, které nosila pod srdcem.

S prvním synem se už nestýká

Bohužel, chlapec, který se narodil brzy po svatbě, nebyl Luďkovi ani trochu podobný. Jana ho navíc často schovávala ke svým rodičům, jako by ani nechtěla, aby ho měl Sobota na očích. To Luďkovi pochopitelně brzy začalo

Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
Staňte se členem Premium sekce
VIP
Exkluzivní články každý den! Vždy zaručený výběr jen toho nejlepšího a jedinečného čtení!
Výhody
20% SLEVA na všechny knihy z naší knižní produkce
Dárky
Zdarma roční předplatné elektronické verze jednoho z našich časopisů

Komentáře