Milušce Bittnerové otravují život alergie

Kolaps přímo na place

Při natáčení jedné zahraniční reklamy se stalo něco, co vyvedlo z míry celý štáb i produkci. Herečku připravili jako vždy v maskérně na další záběr, když najednou se z pohledné herečky stala oteklá příšera s napuchlýma plovoucíma očima. Byla to prudká alergická reakce na kosmetické přípravky, které vizážistka na úpravu hereččina obličeje použila, i když ji Miluše předem varovala, že je alergická pomalu i na křivý pohled. Maskérka jí nevěřila a pracovala s líčidly, na která byla zvyklá. Výsledek byl tragický. Zatímco Miluše Bittnerová nasadila pohotovostní léky, natáčení stálo a rostly zbytečně náklady, protože se čekalo, až se jí „vrátí“ zpět obličej. Nevěřící maskérku stálo toto opomenutí místo.

Ženu ani květinou neuhodíš...

To se sice říká, ale co když květiny zaútočí samy o sobě? Jako vrchní sestra Eliška Slavíková v Ordinaci v růžové zahradě měla Miluška dostat kytici. Produkce zařídila lilie. Pro alergickou Bittnerovou to byl dárek vskutku danajský. V mžiku začala otékat a kýchat. Muselo se jednat rychle, než dojde k nejhoršímu a natáčení se bude muset zastavit. Krizovou situaci nakonec zachránil nápad krásnou kytici velmi zmenšit a do rukou ji herečka dostala jen na pár okamžiků.

Psychický šok

Co dalšího dokáže herečku vykolejit? Letos v červnu si dopřála přepychovou dovolenou na lodi pro téměř 9000 lidí. Herečka si užívala neskutečného luxusu, dokonce navštívila i restauraci slavného kuchaře JAMIEHO OLIVERA (41). Nadšená byla až do okamžiku, než zjistila, v jaké se na lodi koupe vodě. Tekutina nevzniká odsolováním mořské vody, ale z odpadů a výkalů pasažérů. I když jí to způsobilo šok, na loď se chce v září vrátit ještě jednou. Právě tady totiž neválčila s alergiemi.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden