Miluše Bittnerová: Hlásí další výchovné problémy s dcerou

Česká Marilyn Monroe se dočkala svého největšího štěstí, a to narození vysněné dcerušky. Coby maminka starší, než bývá zvykem, to však nemá jednoduché.


Kdyby jí bylo řekněme pětadvacet, měla by více sil, takhle jí občas dochází dech, což sama přiznává. Hnát se za čilým batoletem bývá mimořádně vysilující. „Bety už začala běhat, je to teď s ní náročnější. Je z ní neulovitelná zvěř.


Přijdeme na hřiště a dcera zmizí,“ dramaticky líčí maminka malé Betynky (1). Říká, že počítala s tím, že děti v pubertě mívají rodičů plné zuby a jak to jen jde, mizí jim rychle z očí, ale u ročního dcerky ji to překvapuje.


Když vzali Betynku s manželem do zoo, holčička si v pavilonu šelem našla jinou rodinu a málem by odešla s cizími lidmi. „Nevím, jestli bych jí neměla napsat cedulku, kam ji mají když tak vrátit,“ děsí se Miluše Bittnerová.


„Už mě nepotřebuje. Trošku se bojím, jestli si nehledá nové rodiče,“ žertuje herečka. Jediným řešením je dceru si lépe hlídat. Roční holčička nemůže přece rodičům jen tak zmizet, vždyť by to mohlo být nebezpečné!

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden