Miluše Bittnerová je v koncích kvůli dítěti

Herečka Miluše Bittnerová (39) neprožívá právě nejšťastnější období. Zatímco dřív byla optimistická a plná energie, najednou jakoby ztratila chuť do života. Jen těžko dokáže zakrýt, že ji něco tíží. Co se s ní děje? Co ji trápí? Velkou ránou pro ni byla bezpochyby smrt jejího tatínka.

Byl to její nejbližší člověk, kterému se vždy mohla se vším svěřit a který jí dával pocit bezpečí. Před několika dny podlehl zhoubné rakovině. "Deset měsíců jsem doufala, že nebudu muset psát tuto zprávu.

Můj milovaný tatínek na vždy opustil tento svět," psala zhrzeně na Facebooku. K tomu se navíc Bittnerové příliš nedaří ani v osobním životě. Touží po dítěti, po šťastné rodině, teď si ale klade otázky, jestli její přítel Renda (43), s nímž se seznámila před rokem, je pro ni tím pravým.

Velkou neznámou je i to, zda by herečka mohla vůbec otěhotnět, dlouhodobě totiž bojuje s problémy se štítnou žlázou. Biologické hodinky jí přitom přímo bijí na poplach. Není divu, že Bittnerová začíná propadat zoufalství.

Dočká se vůbec někdy potomka? Zůstane jen zhrzenou, bezdětnou a možná i opuštěnou? Takové černé myšlenky se jí nejspíš honí hlavou. My ale herečce držíme palce a věříme, že se její sny naplní..

reklama
reklama

Komentáře