Miluše Bittnerová: Nejvyšší čas otěhotnět. Nebo už se stalo?

Jako o život bijí biologické hodiny, a zdá se, že jim okouzlující Miluše Bittnerová (39) už naslouchá. O manžela přišla, utekl do lesů.

Vystudovaný fotograf se prostě zčistajasna rozhodl žít v šumavských lesích. Herečka z hlavního města, česká Marilyn Monroe, ho nedokázala následovat. Co je podstatné, v současné době má přítele, i když o něm mluví jen v hádankách a tajemně.

Je známo, že ji například vozil na tréninky taneční soutěže StarDance, které se účastnila. Před světla kamer anebo fotoaparátů ho Miluše ale nevodí, vše je prý v začátcích a ještě křehké. Nápadník není z oboru a publicitu údajně nevyhledává.

Byli spolu na dovolené a podle Miluše má něžnou duši. Plavovlasá kráska tvrdí, že by si dítě přála, ale ne jen pro své uspokojení. V první řadě chce případnému potomkovi dopřát otce, který ho bude vychovávat.

Někdo takový se tedy už našel. A šušká se, že se Miluše zaoblila a že určité zdravotní indispozice, které vyšly najevo během StarDance, možná svědčí o sladkém tajemství. Zkrátka měla by pomýšlet na dítě.

Nebo se už stalo?.

reklama
reklama