Miluše Bittnerová: Opustí ji partner stejně jako bývalý?

Radostnou novinu tajila herečka pět měsíců, ale nakonec šla s pravdou ven. Miluše Bittnerová (41) o miminku toužila dlouhá léta, ale bohužel její zdravotní stav jí to nedovoloval. Konkrétně ji trápily problémy se štítnou žlázou, ale jak můžeme vidět, zázraky se přece jen dějí.

Svého prvního potomka čeká se svým přítelem Reném (45), se kterým je ve vztahu dva roky. Když zjistili, že je Miluše těhotná, bylo to pro ně pro oba obrovské překvapení. Bittnerová byla doslova nadšená, protože po dlouhých letech snažení už ztrácela naději.

O dítě se pokoušela i se svým bývalým manželem Lukášem, ale bohužel neúspěšně. Herečka prý dokonce uvažovala o tom, že si dítě adoptuje z dětského domova, protože její mateřské pudy byly silnější a silnější.Nakonec se ale všechno změnilo a Bittnerová za pár měsíců porodí vlastního potomka. V nedávném rozhovoru promluvila o tom, jak by chtěla rodit.

Strach z porodu

Bittnerová si je prý vědoma toho, že těhotenství po čtyřicítce je vcelku rizikové.Upozornili ji na to i lékaři, nicméně také potvrdili, že miminko je v pořádku a že všechno probíhá tak, jak má. To herečku trochu uklidnilo, ale i přesto je pochopitelné, že má z porodu strach. Prozradila, že rozhodně neplánuje domácí porod, protože chce být pod dozorem profesionálů. Kdyby nastaly nějaké komplikace, chce být v rukách lékařů a doma by se prý cítila nejistě.

Ke všemu je to prvorodička, takže rady zkušených doktorů a sestřiček se jí budou hodit. Ani konzumace placenty prý nebude nic pro ni. Zkrátka touží po klasickém porodu v nemocnici, který bude probíhat tak, jak má, a snad bez nežádoucích komplikací.

Zůstane s ní?

Už v minulosti plánovala Bittnerová potomka se svým manželem Lukášem. Ze začátku se na všem shodli, oba toužili po rodině a pevném zázemí. Nicméně po letech se jeho názor změnil, a to byl údajně jeden z důvodů jejich rozvodu.

Po dítěti už netoužil a chtěl se odstěhovat pryč z města, s čímž se Miluše nedokázala srovnat. Jak to bude s jejím současným partnerem? Přece jen jsou spolu teprve dva roky a už spolu bydlí a zakládají rodinu.

Podle jejich přátel na to šli příliš rychle, ale samozřejmě jim miminko přejí, protože vědí, jak moc po něm Miluše toužila. Zároveň ale mají strach, aby se René za pár let nerozmyslel stejně, jako to udělal Lukáš.Pak by Bittnerová zůstala s dítětem sama.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden