Zpívající Miluška nechtěla být zdravotní sestřičkou

Talent zdědila Miluše Voborníková (71) po dědečkovi, který je autorem oblíbené dětské písně Tancovala žížala. Tu také s láskou v Semaforu zpívala. Muži ji obletovali, ona ale celý život milovala jen jednoho.

Měla nízké sebevědomí a moc si nevěřila, přesto se stala hvězdou sedmdesátých let. Byla krásná, ale ona milovala pouze toho, se kterým žije dodnes. Miluška Voborníková se narodila ve vesničce Krpy u Kropáčovy Vrutice na Mladoboleslavsku.

Tehdy to byla malá  víska odříznutá od světa, takže není ani divu, že její maminku vezli k porodu na žebřiňáku. Její dědeček v obci působil jako řídící učitel, staral se o tamní kulturní život a psal texty k dětským písničkám. Ještě když byla malá,

Zbývá vám 89% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden