Miluška Bittnerová: Konec nadějí na vytoužené děťátko?

Místo užívání tiše trpí

Herečka trpí řadou nemocí a i ty jí komplikují otěhotnění. Spoléhala na to, že má ještě čas, ale uvědomila si, že se blíží čtyřicítka. K její smůle se nedávno i rozvedla, tudíž nemá po boku muže, u něhož by si byla na jistá, že by s ním chtěla dítě.

Budou už téměř tři roky, co se herečka MILUŠE BITTNEROVÁ (39) rozvedla se svým manželem, s nímž pochopitelně výhledově plánovala rodinu. Jenže kráska má krku čtyřicítku a po ruce zatím údajně není stále ten pravý, se kterým by si děťátko pořídila.

Chce pro dítě tatínka

„O potomkovi přemýšlím neustále. Nicméně nemám po svém boku žádného partnera, který by mohl mému dítěti dělat tatínka,“ uvedla smířeně herečka. Že by měla dítě vychovávat sama, to si představit ale nedokáže. Ráda by pro své dítě měla úplnou rodinu. Jak sama uvedla, nepatří rozhodně mezi ženy, které by si pořídily dítě a vychovávaly ho sami. „Já si dítě nechci pořídit za každou cenu. Připadalo by mi to v mém případě velmi sobecké,“ svěřila se s tím, že když se někdo rozhodne takový život žít, nijak ho neodsuzuje, ale ona sama se na něco takového necítí. A tak stále vyčkává a vyhlíží toho pravého. Jenže času už moc nemá a ani po zdravotní stránce na tom není právě nejlépe. Podle našich informací nemůže herečka nic, kde je lepek, trpí totiž celiakií, a navíc ji trápí vleklé problémy se štítnou žlázou, které by mohly být dokonce příčinou, proč by nemohla mít děti!

Zdravotní problémy

„Dojela jsem na to, že jsem moc pracovala. Bylo to dost nepříjemné,“ uvedla s tím, že se její onemocnění projevuje zejména extrémní únavou a nervovým vypětím. Dochází rovněž ke zhor- šení kvality nehtů a vlasů. Před třemi lety nepřipadalo otěhotnění v úvahu, herečka čekala, zda bude nutná hormonální léčba. A tak čekala, jenže mezitím se rozvedla s manželem a nyní, když už by si dítě pořídit mohla, nemá zase s kým. O muže nouzi nemá Bittnerová si na nezájem mužů nemůže stěžovat. Sama prý není a mužů se kolem ní točí spousta. „Zatím jsem s žádným z nich ale nebyla kompatibilní. Čekám, až mi přijde do cesty ten správný muž,“ prozradila Miluška s tím, že nechce nic uspěchat. Dokonce už má plán, pokud by se jí nepodařilo otěhotnět! Pokud k ní dítě nepřijde přirozenou cestou, adoptuje si ho. Také možnost, ale jestli toužila po vlastním...

Herečku často vídáme v obležení mužů. Který by ale mohl být otcem jejího dítěte?

reklama
reklama

Komentáře