Můj čas na kafíčko

Mindráku z nosu po tatínkovi se Anna Polívková zbavila na dovolené v Itálii!

Můj čas na kafíčko

Na předposlední kolo Star Dance se přišli na Annu podívat i oba rodiče!

Žen, které zvládnou klauniádu, není mnoho. Musí to mít v krvi. Anna Polívková (41) tuhle sympatickou vlastnost podědila po svém slavném otci a úspěšně jde v jeho stopách.

Herečka Anna Polívková měla před sebou nesnadnou výzvu. Je těžké už to, když máte slavného jednoho rodiče, natož pak oba dva jako ona. Dcera legendárního herce, mima a baviče Bolka Polívky (71) a Evelyny Steimarové (75) při rozhodování o svém budoucím povolání riskovala, že bude vždy se svými rodiči srovnávána. Však jí také její rozhodnutí stát se herečkou rozmlouvali.

V nemocnici vždy na poslední chvíli!

Už samotný příchod Anny na svět byl vysloveným dramatem. Maminka se s Bolkem seznámila při natáčení filmu Balada pro banditu. Když přišla do jiného stavu, věděla, že Bolek si přeje

Zbývá vám 88% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
Štítky:
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden