Moje sladké tajemství

Minikurz, jak se stát potvorou!

Potvora nehne prstem, ruinuje mužům konta a láme jim srdce. Chtěla byste to také umět? Být komunikativní a sebevědomá žena, která si nenechá od nikoho nic líbit, a ještě jí muži leží u nohou? Co dělají potvory jinak než vy?

Neseďte v koutě

Snažíte se vypadat skromně, a pak se užíráte, že vás ostatní přehlížejí? Když už vás někdo osloví, tak odpovíte plachým úsměvem, protože se děsíte, že plácnete hloupost? No a co Potvora klidně dělá chyby a říká nesmysly, protože ví, že nikdo není dokonalý, a hlavně taky z toho důvodu, že se má ráda taková, jaká je. I se všemi svými chybami!

Myslete na sebe

Potvory samy sebe milují a rozhodně nešidí! S láskou navaří rodině jídlo, ale úplně klidně jim dají obložený chleba, protože nutně spěchají na masáž. Pochválí kolegyni kostým a sousedovi auto a přijmou lichotku, kterou jim někdo vysekne.

Potvora ví, že ona sama je stejně důležitá jako její blízcí.

Naučte se říkat NE!

Když jste byla malá, NE jste říkala na všechno, co se vám nelíbilo. Jenže jste dospěla a dostala jste strach hlídat si své hranice.

Bojíte se, co si ostatní pomyslí? To vám naskočí v hlavě ve chvíli, kdy by bylo dobré říct NE. Jenže s tím si potvory hlavu nelámou. Vědí totiž, že ostatní je musí brát takové, jaké jsou, i s tím, že vždy neskáčou, jak někdo jiný píská.

Řekněte si o pomoc Spousta žen si neumí říct o pomoc, a pak vzdychá, že jsou na vše samy. Jako byste se bála projevit svou zranitelnost. Přitom to jsou zásadní vlastnosti potvor. Ne že by nezvládly spoustu věcí samy, ale rády dělají z mužů gentlemany tím, že je poprosí, aby jim pomohli do kabátu či podrželi dveře.

Noste hezké oblečení

Říká se, že šaty dělají člověka, a je to pravda. Vy si musíte být jistá, že vám to sluší.

Jediné, co by potvora nikdy nedopustila, je, aby ji někdo viděl ve vytahaných teplácích, ponožkách s dírou či umaštěném flekatém tričku. Důležité je být sama sebou a cítit se dobře. A oblečení váš pocit jen umocní.

A jestli jsou to šaty, sukně, nebo džíny, je na vás.

Berte, ale také dávejte

Hlídejte si, abyste dávala stejně, jako brala. Tohle pravidlo platí nejen pro vztah, ale i pro celý život. Ve vztahu je třeba udržovat rovnováhu mezi braním a dáváním, nepřizpůsobovat se ve všem, nesnažit se vždy vyhovět.

Pokud se stanete jen přizpůsobivou ovečkou, neudržíte ve vztahu jiskru, váš partner se začne nudit a vy pak budete trpět jeho věčným nezájmem.

Netahejte těžké věci

Potvora nakoupí, ale netahá se s obřími taškami, nemění si sama kolo u auta, doma nemění ani žárovky, i když to umí, a už vůbec se nesnaží mužům dokázat, že je nepotřebuje, protože všechno zvládne sama.

Potvora je totiž Žena s velkým Ž a podle toho se chová. Nechává mužům pocit, že bez nich by byla ztracená, za což ji pánové zahrnují láskou, obdivem a potřebnou péčí.

Říkejte si: No a co!

Potvora má velký dar nehroutit se z průšvihů a kráčet si životem se vztyčenou hlavou a úsměvem, protože téměř nezná strach a nejistotu.

Dobře ví, že všechno přece nějak dopadne, tak proč se hned hroutit. Že občas udělá trapas nebo se splete? No a co! Chyby k životu přece patří. Mávne nad tím rukou a s okouzlujícím úsměvem jde dál. Zkuste to také tak!.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden