Miranda Kerr nechtěla chodit s filmovou hvězdou, a věděla proč!

Navždy je už bude spojovat syn, kterého přivedla na svět!

Tak dlouho usiloval Orlando Bloom (43) o přízeň modelky Mirandy Kerr (37), až ji dostal do svatební síně. Vztah s ní si ale nakonec užil jen po dobu tří let.

Kdo si může reálně dovolit chodit s jednou z nejžádanějších top modelek světa? Jedině ten, kdo ve své době rovněž patřil k mužům, po kterých toužily zástupy dívek a žen. Australská kráska Miranda Kerr (37) se tak spojila do manželského svazku s hvězdou filmu Pán prstenů Orlandem Bloomem (41). Moc se jí do toho nejdřív nechtělo, a asi věděla proč. Manželství totiž vydrželo jenom tři roky.

Oškubal ji o peníze!

Miranda nejprve vyrůstala na australském venkově, kde jako malá jezdila na koních a na motokárách. Do světa módního průmyslu vstoupila ve třinácti letech. Tehdy vyhrála soutěž, ve které módní teenagerský magazín Dolly hledal nové modelky. Rychle se vypracovala v jednu z nejžádanějších tváří a její věhlas zanedlouho překročil hranice Austrálie. Stala se první modelkou od protinožců, která podepsala smlouvu s prestižní značkou Victoria´s Secret. Její první velký vztah s finančním makléřem Adrianem Camillerim skončil fiaskem nejen citovým. Adrian modelku připravil i o nemalou finanční částku, ale ona to

Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
Staňte se členem Premium sekce
VIP
Exkluzivní články každý den! Vždy zaručený výběr jen toho nejlepšího a jedinečného čtení!
Výhody
20% SLEVA na všechny knihy z naší knižní produkce
Dárky
Zdarma roční předplatné elektronické verze jednoho z našich časopisů

Komentáře